Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hisztek az igezesben?

Hisztek az igezesben?

Figyelt kérdés
En nem de van a csaladban valaki aki igen es ahanyszor szenes vizet csinal a picimnek ha ok nelkul sir,mindig megnyugszik.Nem itatja meg vele csak keresztet vet ra.
2010. jan. 26. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
nem hiszek az ilyesmiben :)
2010. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hinni benne, elég, ha tényleg működik :))
2010. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na még csak az hiányozna hogy megitassa vele 2010 van!
2010. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen,hiszek benne.Sajnos nincs a környezetemben olyan személy,aki foglalkozik ilyesmivel vagy ért hozzá,de valahogy vonzódom a misztikus dolgokhoz.Én csak olvasgatni szoktam efféléket.
2010. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem is javasolták már, meg is csináltam párszor és mindig megnyugodott tőle a kisfiunk. Hogy most attól vagy amúgy is abbahaygta volna azt nem tudom, de bevállt. Meg a szenteltvíz is jó. azzal meghinteni a babát ha riad, ijed, nyugtalan, sokan megnézték és sír, stb...A cumiját is belemártja valaki. Én hiszek benne.
2010. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
En is mindig a logikus magyarazatokat keresem az ilyesmire,de erre nem tudtam rajonni.Pl.szombaton voltunk a sogornom szulinapjan,sokan voltunk es persze mindenki a kislanyom korul forgolodott,babusgattak,este amikor hazaertunk nem tudtam megnyugtatni,ugy sirt.Szenes viz utan mintha kicsereltek volna,ot percre ra mar aludt.Es ez nem elso eset...
2010. jan. 26. 13:18
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki pontosan ez a szenes vizes dolog?Kipróbálnám.
2010. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2010. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy azert szenesviz a neve mert regen szenet hasznaltak,most ugy zajlik hogy harom szal gyufat egyenkent eloltasz egy pohar vizben ugy hogy elobb hagyod egni oket ugy felig,majd eloltas utan bedobod a vizbe,ha mind a harom gyufa fuggolegesen all a vizbe akkor nagyon meg van igezve,ha csak ketto akkor nem olyan eros stb.Ebbe a vizbe martod az ujjad es keresztet vetsz a homlokara a ket talpara es a mellere persze van valami ima is ezt nem tudom.
2010. jan. 26. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem hiszek az ilyesmiben.

4,5 hónapos kisfiú anyukája /Z/

2010. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!