Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a tejallergia első tünetei?

Mik a tejallergia első tünetei?

Figyelt kérdés

Sajnos kénytelen vagyok a babámnak pótlást adni, mert nem szopik, s hiába fejek, egyre kevesebb tejem van.

Eddig Milupa Milumil HA 1-et evett, de nagyon nem ízlett neki, kész nyűglődés volt az etetés.

Ezért váltottunk a doki javaslatára a sima Milumil 1-re, mert annak más az íze. Jobban is eszi, de félek, nem allergiás-e.

Az arcán piros foltos lett a pici (apró kis pöttyös). Az a baj, hogy nem tudom, mióta van ez pontosan, mert én úgy emlékszem, hogy azelőtt jött ki rajta, hogy elkezdtük volna az új tápszert etetni vele.

Én eddig arra gondoltam, hogy amiatt van, hogy jön a fogacskája, állandóan nyáladzik (nem győzöm törölni), s ez iritálja azt a részt (hiszen az ökle is folyton a szájában van, s utána meg dörzsöli szét az arcán).

Szóval mik az egyértelmű tünetei a tejallergiának?

A családban senkinél sem fordult elő...


2010. jan. 26. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjellemzőbb tünetei a hasmenés (véres széklet is előfordulhat), hányás, hasi fájdalom, haspuffadás.15 eve ezzel kuszkodunk..nalunk kiutesek nem voltak sosem
2010. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm fiánál 6 hetesen jött elő, véres volt a széklete.
2010. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk véres széklet, haspuffadás volt.
2010. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hál'Istennek nincs se hasmenés, se véres széklet. Hasfájás előfordul, de azzal már a kezdetektől küzdünk. Mostmár csak egyszer-egyszer van, de az is inkább a sok levgőtől (büfitől).

Akkor a kiütés másra utalhat?

2010. jan. 26. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
elso vagyok..hat akkor tuti nem:)szerencsere,mutasd meg borgyogyasznak
2010. jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!