Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kik járnak hasonló cipőben?

Kik járnak hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom, és még egy foga sincs:( Én már totál kivagyok, mert hónapok óta szenvedünk csak. Nem lenne már időszerű, hogy kibújjanak az első fogacskák?
2010. jan. 26. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

valakinek csak 11 hónaposan jön ki az első.

az enyém 10 hónapos, neki is csak 2 foga van, valakinek ilyenkor már 6 meg 8.

jobban fogja viselni a fogzást, mint mondjuk egy 5 hónapos. semmi gond nincs ezzel, nyugi.

2010. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos, nyálzik, éjszaka nyüszítve felsír, de foga még 1 sincs:( még jele sincs:(.....
2010. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

9 hónaposak vagyunk. Se fog, se jele annak, hogy a közeljövőben (1 hónapon belül) kibújna. Ismerek olyan babát, akinek 14 hónaposan bújt ki az első foga.

Ne félj! Fogak nélküli felnőtt nincs, hacsak az orvos ki nem húzta.

2010. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig néha már azt hiszem, az én babám lesz az egyetlen a világon, akinek nem nő foga:)
2010. jan. 26. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én kisfiam 11 hónapos múlt mikor kijött az első foga,még abban a hónapban a második is.Aztán két hónapig megint semmi.Most két éves,és 16 foga van.Nyugi,nem marad fog nélkül!:-)
2010. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiaim 10 hónaposak, egyik babámnak 7 hónaposan bújt ki az első, és most jön a hatodik foga! Másik babámnak pont 10 hónaposan törte át az ínyét, de már látszódott neki kb. 2 hónapja, folyt a nyála. Látod, az ikrek sem egyformák. Ne aggódj, majd beindul nála is a folyamat.
2010. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. jan. 26. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!