Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt győri anyukák?

Vannak itt győri anyukák?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én győri vagyok,2 hónapos a kisfiam.
2010. jan. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, én is, 8 hós lesz a lányom
2010. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

De örülök Nektek! :D

Az én kisfiam 1 éves!

Igazából segítséget szeretnék kérni! Már tettem fel kérdést erre vonatkozóan de sajnos nem kaptam rá választ. Lehet hogy Ti sem tudtok segíteni, mert még pici a babátok, de azért köszönöm hogy válaszoltatok.

Szóval olyan gondban vagyok, hogy bölcsődét kellene választanom. Két lehetőség van. Az egyik a Kassák Lajos utcai a másik meg a Kodály Zoltán utcai. Nem tudtok róluk valamit? Melyik a jobb? Melyikben vannak aranyosabb dadusok? Ha van ismerősötök akinek oda a jár a babája és tudnátok nekem érdeklődni, az is nagy segítség lenne!

Előre is köszönöm!

2010. jan. 26. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nem tudok most segíteni, de barátnőm is a kisfiának most választ bölcsit, megkérdezem és ha tud valamit akkor mindenképp megírom oké?
2010. jan. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szuper! Köszönöm szépen!!! :D
2010. jan. 26. 18:51
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Érdeklődöm hogy megtudtál-e valamit a barátnődtől?

Köszi!

2010. febr. 4. 08:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is győri :)

Kiscsajom 9 hónapos lesz 22-én. Már októberben beírattam a bölcsibe, én február 1-je óta dolgozok újra.. Egyelőre a Dédi vigyáz rá, de májusban már tényleg megy.. Körzetileg tartozunk Zöld utcaihoz, de azt hallottam, hogy az a város egyik legjobb bölcsije. A csecsemő-tipegő csoportba szerintem lehet, hogy van még helyük.

Remélem segítettem!

2010. ápr. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia én Győr melletti...nekem 2 éves a kisfiam :)
2011. febr. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!