Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri és környéki anyukák?

Győri és környéki anyukák?

Figyelt kérdés
Gyermekorvost keresek a kisfiamnak. Tudtok valakit ajánlani,aki fogad még betegeket a körzetén kívül?
2011. jan. 31. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szia én ugyan ebben a cipőben járok merre laksz???
2011. jan. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rábapatona.


Reggel óta annyira jutottam,hogy elkezdtem felhívogatni a gyermekorvosokat Győrben és kérdeztem ki fogadna el minket,nem sok jóról tudok beszámolni.

2011. jan. 31. 11:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Te merre felé laksz?
2011. jan. 31. 11:22
 4/7 anonim válasza:
dr Horváth Béla én csak jót hallottam róla! Dr. Kelemen Ágnes! Én Dunaszegen lakom! Mennyi idős a kicsi?
2011. febr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
8 hónapos lesz 8.-án. Szerencsére Dr. Muzsay Géza elválalt minket,elég rendesnek tűnik.
2011. febr. 2. 08:02
 6/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is 8 hónapos én dézsi katalinhoz tartozok körzetileg de sokszor smidt péter helyettesiti.egyiket sem ajánlom.!!!ugyhogy én is keresek mást.
2011. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr Dézsi Katalin nekünk sem vált be, ő volt a körzeti orvosunk. Mi átvittük Schmidt doktor úrhoz, vele teljesen meg voltunk elégedve. Dr Muzsaly-val ügyeletben sikerült találkoznom. Először okés volt, második alkalom után nem ajánlanám már. De már elköltöztünk Győrből.
2011. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!