Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most vettem észre, hogy a...

Most vettem észre, hogy a babám jobb oldalra tartja a fejét elég gyakran, miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Csak ha tartom a kezemben. Neurologushoz járunk ,de az más okbol,volt neki légzésleállása 2 hosan,o nem talált nála semmit,de mintha most kezdené ezt csinálni,mert észre vettem volna elobb.4,5 hos,egy aggodo anyuka.
2010. jan. 26. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk is vol ilyen,úgy nevezte a doki (akihez amúgy csípőszűrésre vittük anno),hogy "kiflizés",tehát valamelyik oldalra sziveserbben fordul.

Azt mondta,hogy ez elsősorban akkro szokott előfordulni, ha pl a kiságyában egyik oldalon vannak csak játékok felakasztav, vagy ha azon az oldalon van éppen a kedvence,így elküldött neurológushoz,mi meg fordítottunk a játékokon.

Mire bejutottunk a neurológiára,elmúlt!

2010. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet azon az oldalon feszesebbek az izmai. A légzéskimaradás okozhatja az izmok görcsösödését. Vidd el gyermekrehabilitációra vagy vagy Dévény tornára, ott a doki elmondja, ha gond van, tornáztatni kell. Lehet kinövi, de jobb kikérni a szakember tanácsát.
2010. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!