Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok illóolajat babátok...

Használtok illóolajat babátok nyugodt alvásához? Ha igen. Milyet és hogy (mennyi csepp)?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, még nem próbáltuk, de ma reggel volt a Csak Csajokban erről szó és azt mondták jót tesz. A mesélő hold nevű illóolajat ajánlották alváshoz -állítólag csodákat tesz- pár cseppet kell a vízbe rakni és lefekvés előtt fél órával elkezdeni párologtatni.
2010. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhány csepp levendulaolaj is nagyon jó.
2010. jan. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most néztem meg a mesélő hold árát............

10 ml 6000 Ft! Ennyiért már tényleg nagyon jónak kell lennie!

2010. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én is az RTL láttam.

És le is írtam a 3 illóolaj nevét. Ha ilyen drága, akkor külön megveszem és az nincs 1000 forint.

Közben érdeklődtem máshol is, nem mindegy, hogy milyen minőségű az olaj. Kaptam is helyet, ahol jók az olajok.

2010. jan. 26. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, az első vagyok, megadnád nekem is az adatokat az olajokkal kapcsolatban? Most nézztem uána, és elég húzós a 6000ft 10ml-ért... Köszi
2010. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!