Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap megtette a kislányom...

Tegnap megtette a kislányom az első önálló lépéseit, mikor fog biztosan járni?

Figyelt kérdés

10 és fél hónapos, tegnap letettem a kanapé mellé és 4 vagy 5 lépést egyedül megtett felém. Ma is megcsinálta, de fél. Mikor fog magabiztosan járni, hetek napok? Nálatok hogy volt?

/Ma hajnalban megszült a barátnőm, Nagyon boldog vagyok:)/


2010. jan. 26. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Gratula a babádnak is és a barátnődnek is :)

Nekünk az első lépésekhez képest 2 hétre már csak kétlábon közlekedett. Addig néha négykézlábazott is.

2010. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, vannak ilyen szép napok az életben!!:)
2010. jan. 26. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:
a kisfiam 10 hónaposan minden nap tett pár lépést.aztán 11 hónaposan meggondolta magát hiába noszogattuk de eljött a várva várt pillanat és 1 éves korára már nem ment hanem szaladt!csodálatos dolog!minden baba más.eljön az a pillanat.hagyni kell hogy minden a maga utján történjen és ahogy a baba jónak látja
2010. jan. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babádnak!

Az én 11 hósom 3 napja lépked, mint a kis őzgida.

Nagyon aranyos a kis setesuta lábaival.


És tényleg akkora élmény volt látni, ahogy elindult!!!!

2010. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11,5 hónaposan tette meg az első lépéseket, 2-3 hét után már szinte szaladt, szóval nálunk gyorsan ment.
2010. jan. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!