Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor aludta át először...

Kinek mikor aludta át először az éjszakát a babája? Hagyjam éjszaka aludni vagy keltsem fel?

Figyelt kérdés
A védőnő mondta hogy nappal 3 óránkénti etetést tartsam be.Kérdezte hogy éjszaka hányszor ébred és mondtam 1-szer 2-szer.Azt mondta ez jó.Na de azóta már egy párszor egymás után átaludta az éjszakát.Megmerjem neki mondani?Vagy ébresszem fel legalább egyszer enni?Ti hogyan csináljátok/csináltátok?Nov. 17.-ei a babóca.Vagyis ma 10 hetes.
2010. jan. 26. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Én babám már 6 hetesen este 8-tól reggel 7-ig aludt, nem evett közben. De akkor már több mint másfél kilót hízott.

Ha jól hízik a babád, akkor ne ébreszd fel, hagyd aludni.

Ha rosszul hízik és soványka, az más.

2010. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel ha éhes lenne felkelne, örülj hogy már átalussza az éjszakát.
2010. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne ébreszd fel.Az enyém két hónapos kora óra nem kel fel éjszaka.Felkelne, ha éhes lenne.A védőnő csak tanácsot ad, a döntés a te kezedben van.

2010. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne keltsd fel! Az én babóm 8 hetesen aátaludta az éjszakát 7 -től 7-tig. De sajna ez az idilli állapot csak alig 1 hónapig tartott. Azután visszatért a kora hajnali egyszeri keléshez. Most 8,5 hónapos, és nem ritkán 2x 3x kel. Fogai, mozgásfejlődés, stb. Úgyhogy örülj, és élvezd az éjjel nyugalmát.
2010. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehogy felkeltsd!!! Mit nem adtam volna ha az én babám is átaludta volna az éjszakát! Fel fog kelni ha éhes hidd el!!! Lehet lesz olyan időszak amikor majd visszasírod hogy átaludta az éjszakákat.

Jó babázást.

2010. jan. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hagyd aludni!!! Én is így, itthon voltam már a 2. éjszakát átaludta, hát ne tudd meg mekkora frászban voltam, hogy nem tudom megetetni. Anyukám itt aludt nálunk, és mondta, hogy nehogy felébresszem, nem lesz semmi baja. Azóta is nagyon jó alvó és hamar átaludta az éjszakákat.
2010. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 8 hetesen este 7től regge 8 ig aludt, Hagyd, majd ő tudja mikor éhes. Örülj a szerencsédnek!
2010. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Okés köszi köszi köszi mindenkinek a választ!!!!!

Hát a súlygyarapodásról annyit tudok írni,hogy most voltunk méretni egy hete és a születési súlyához képest magára szedett 1620 gr.-ot.Szerintem ez jó.Úgyhogy hagyom alukálni.A védőnőnek megmondjam?Nem fogja a fejem lekapni szerintetek?

2010. jan. 26. 13:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, nyugodtan mondhatod a védőnőnek! De ha erre azt mondja, hogy keltsd fel, akkor se tedd :)
2010. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!