Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki ecettel öblíti a ruhákat,...

Aki ecettel öblíti a ruhákat, hogyan csinálja? Nem lehet érezni a ruhán? Valahol olvastam, hogy 2dl ecethez 8 dl víz, ez megy a mosógép öblítő tartályába. Ez így jó?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Én simán beleöntöttem a 10%-osat az öblítő tartályba, nem higítottam. Addig, amíg a jelzés van. Ez kb. 1-2 öblítőkupaknyi. Amit te írsz az szerintem nagyon sok. 2+8 dl az egy liter... be se férne a tartályba. :)

És valóban nem lesz ecetszagú a ruha, ellenben szép vízkőmentes lesz a mosógép. (Nem kell calgon. ;))

2010. jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, ahogy az első. A ruháknak egyáltalán nincs ecet szaga, picit még a mosópor illata is érződik. Amit írsz, az baromi sok, attól büdös lenne a ruha!
2010. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én fogom az ecetet, és beleöntöm az öblítő tartályába, fél decinél nem többet, mert akkor olyan szagú lesz a babám, mint egy ecetes uborka :)

Egyébként nem lesz büdös a ruha tőle :)

2010. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jajj,nem úgy értettem,hogy ezt a menninységet önteném a tartályba,igazatok van,nem fogalmaztam pontosan..ezt gondoltam előre elkészíteni egy 1l-es kupába és abból adagolni,mint az öblítőt.
2010. jan. 26. 10:43
 5/5 anonim ***** válasza:

én 20%-osból teszek kb 2 evőkanálnyit, és kb ugyanennyi vizet, ezt öntöm a tartályba.

nem lesz semmmi ecetszagú, én a mosószer illatát érzem rajtuk. bár én használok mellé intenzív öblítés-funkciót.

mi ekcéma miatt hagytuk el az öblítőt, mióta ecetet használok, nincs ezzel gond.

2010. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!