Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csőrös pohárból hogy tanítsam...

Csőrös pohárból hogy tanítsam 10,5 hónapos lányomat inni?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy már ideje volna ha nem cumisüvegeznénk, mert már van 2 foga. De csak locsolja szét a vizet.
2010. jan. 26. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 7hónaposan adtam először a kezébe,csak rágcsálta a csőrét,néha beleszippantott,majd egy hét elteltével már szépen ivott belőle. Most 11hónapos, leteszem neki oda ahol éppen játszik,és ha szomjas elveszi és iszik. Gyakorolnia kell,ismerkedni vele és rájönnie hogy mire is való és hogyan kell használnia. Rá fog jönni magától. Most kínálgassad többször,had gyakoroljon.
2010. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is rágicsálta elősször,és folyton vitte magával.Most 10 hósan már jut a pociba is,mert fgy belőle..De gyakran eláztatja vele a rugiját,mert szájöblitésre is használja.Úgyhogy előke a nyakban!És 10 hónapos!
2010. febr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is sokáig tartott a szoktatás.
2010. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam 1 eves es meg mindig nem tud csoros poharbol inni, pedig regota tanitom neki, de megsem megy neki,mar nem tudom mit kezdjek vele:(
2010. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Én nem adtam csőrös poharat a gyerekeimnek, szerintem nem jó dolog :P Semmivel sem jobb, mint a cumisüveg, sőt..


Rendes pohár.

2010. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a sima pohár vált be. Először csak én adtam neki, én döntöttem, de már nagyon ügyes.

15 hós fiú anyukája

2010. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
válassz olyat ami cseppmentes, igy nem tudja kiboritani. Nekik még nehezebb azt megtanulni hogy ne öntsék ki és egyfolytában arra összepontositani. Viszont a cseppmentes csőrős pohár közben megtanitja arra hogy hogy nem egy kis lukon folyik ki a viz, és több mennyiséget tud lenyelni egyszerre. Nekünk cseppmentes kulacsunk van és nagyon szereti, de pohárból is iszik szépen, csak ahhoz még segitség kell, tartom neki a poharat.12 hós
2010. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!