Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezek közül melyik lenne jó...

Ezek közül melyik lenne jó első cipőnek?

Figyelt kérdés

[link]


így kép alapján nem tudom,hogy elég magas-e a bokarész, illetve, hogy inkább teljesen zárt cipő legyen, vagy jó a szandi is (benti használatra kell)?


2010. jan. 26. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:
maus ko4 szerintem felül tépőzár könnyű felhúzni!
2010. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Mausos volt.Nagyon jó,tartja a bokát.Olyat vegyél ami végig csattos vagy tépőzáras mert ha egy kicsit magasabb a rüsztje a babádnak akkor csak ezeket a fajtákat tudod ráadni.De mielőtt bármelyiket megvennéd mindenképpen próbáld a lábára és sétáljatok benne egy kicsit mert csak akkor látod hogy mennyire csúszik előre benne a lába.Mi a 18-ast próbáltuk először és csak a 21-es volt jó a lábára.Pedig ülve a 18-as is jó volt rá,na de amikor felállt akkor a fél lábfeje a földön volt.Ja és még annyi,hogy a tépőtáras szandi/cipő a szőnyeget teszi tönkre(ahogy mászik a baba)a csattos a parkettát karcolja össze.Ezekre én is csak akkor jöttem rá amikor már megvettem neki.Remélem tudtam segíteni.
2010. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!