Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A márkás sportcipők jók első...

A márkás sportcipők jók első lépés cipőnek?

Figyelt kérdés
Vagy ti kimondottan babacipőt vettetek?
2011. aug. 27. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Babacipőt vettem. Fontos szempont volt, hogy jól fogja a baba sarkát, bokáját.
2011. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a kis sportcipőkkel, hogy a legtöbbnek egyáltalán nem hajlik a talpa. Szóval addig jó, amíg csak kocsicipőnek használod, vagy mikor már tud rendesen járni.
2011. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az augusztusi Baba Patika újságban van egy nagyon jó cikk erről, most még biztos kapsz bármelyik patikában (ingyenes).
2011. aug. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Minden képpen elsőlépés babacipőt vegyél de míg jó idő van jobb ha mezitláb jár, attól egészségesebb nincs. Nekünk ezt mondta a doki amikor voltunk ortopédián mert kicsit befele állt a lába.
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem jó. Sőt,még második lépés cipőnek sem.
2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vettem volna a gyerekemnek, de sok gyerek lábán látom. Nem hiába vannak az első lépés kiscipők.
2011. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem pici gyerek lábára való a sportcipő, hiába márka. Inkább nézz körül az első lépés cipőknél. Ha körüljárod a témát, rájössz, hogy nem is olyan egyszerű dönteni, hogy milyen a jó gyerekcipő, de a szempontokat szerintem nem találod meg egyik márkás sportcipőben sem. Szerintem ezek csak a felnőtt cipők kicsinyített mása.
2011. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!