Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanácsokat kérnék, rosszul...

Tanácsokat kérnék, rosszul alvó babám esetében?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos,4 foga van,a felső kettő nemrég bújt ki.Ebben az időben elé sokszor kelt éjjel s azóta is sajnos,lehet rászokott,nem tudom.Már ott tartunk hogy 2 óránként kel,szív pár kortyot a ciciből s általában elalszik,de akkor sem igazán mélyen sajnos.Sokat forgolódik dobálja magát.Régebben is felkelt legalább 2-szer,s napközben is keveset alszik.Napközben már hozzátáplálom,de este eddig csak cici volt alvás előtt.Ki vagyok merülve,kérlek segítsen aki tud.Köszönöm.
2010. jan. 26. 04:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 6 hónaposan kezdte ezt a tortúrát,a mostani eszemmel nem vártam volna 7 hónapot,hogy megtanítsam egyedül elaludni.

7 hónapig nem volt egy olyan éjszakám,amikor aludtam volna ,mert rengetegszer felkelt,volt olyan éjszakánk,hogy akár 25x is.A végén már felírtam a dátumokat,mert meg akartam mutatni az orvosnak,aki azt mondta,hogy sosem derül ki,hogy miért nem alszik:(!


Szóval 13 hónapos korában elégeltem meg,és hagytam kicsit sírni,felvettem,letettem,kijöttem.Ha sírt visszamentem,aztán kicsit tovább hagytam sírni,10 perc után megunta a nyafit elaludt egyedül,azóta csak fogzáskor vannak cudar éjszakáink.


Az első pár nap nagyon rossz,de muszáj megtenned,ha nem akarsz annyira legyengülni,hogy ki se tudj szállni az ágyból:(

Én is annyira ki voltam merülve,hogy fel sem tudtam kelni az ágyból,szóval KITARTÁS!

2010. jan. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én a fenti linkken találtam rá a megoldásra,ezen az oldalon javasolta egy anyuka pár hómapja. Nagyon jó,bababarát és szülőbarát megoldás,ráadásul pár nap kellett csak hozzá. Úgy olvasam hogy fél éves kor után egy kicsivel nehezebb megoldani,de nem lehetetlen. Kitartás! Remélem sikerül.

2010. jan. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!