Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós kortól kezdjem el a...

Hány hós kortól kezdjem el a darabosabb ételek adását?

Figyelt kérdés
Most 9 hós lesz a babám és nagyon turmixolok még neki mondent.
2010. jan. 25. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hónapos a kisfiam, és ha már a neki való bébiétel veszem, akkor az már darabos, viszont ha én főzök neki, akkor még én is turmixolom. Már van 2 foga. Nektek van? Szia
2010. jan. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 9 hósan már adhatsz neki darabosat.

Ne úgy képzeld, h holnaptól nem turmixolsz, hanem úgy, h pl. a puhára főzött zöldségeket, vagy a nyers gyümölcsöket épp csak picit turmixolod össze, vagy villával töröd össze, az almát pedig reszeled, de néhány pici darabkát hagyj benne,amit rágnia kell. Ilyen idősen már natúr kölesgolyót, kiflicsücsköt is el tud majszolni.

Sok sikert!

2010. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van foga, másfél. :)
2010. jan. 25. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos, és hiába próbálom, a darabosat kiköpi. (2 fogú) A bulátát még elszopogatja, de mást nem hajlandó. Amúgy sem nagyon szeret enni. Viszont piszkosul kíváncsi, és ha olyant eszem amiből kaphat, akkor adok egy-egy falatot neki is. Bár eddig csak a tört krumplit nyelte le... :) Mindegy, előbb-utóbb biztosan megtanulja. Abban bízom, ha már rendesen tud ülni (ugyanis az még nem megy), és nyugton marad pár percig (az sem nagyon megy), beteszem etetőszékbe, és együtt ebédelünk majd. Akkor talán több kedve lesz hozzá.
2010. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!