Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hónapos koráig...

A baba hány hónapos koráig fertőtlenítettétek a cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Fél éves koráig, később csak akkor, ha beteg volt.
2010. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most 17 hónapos, és még mindíg bedobjuk a mikróba. Nem tart semeddig, és meg is szoktuk.
2010. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6,5 hónaposan vettem elő a cumisüvegét a csomagolásából, akkor kapott először vizet (előtte csak szopi), így én soha nem fertőtlenítettem neki, mindig csak elmosom.
2010. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amint elkezdett forogni, aztán kúszni-mászni, a játékaival együtt leköltözött a szőnyegre, hogy a mozgáshoz nagy tere legyen és ne huppanjon le a kanapéról, vagy franciaágyról. És a földön lévő játékokat is, meg minden mást folyton a szájába vett (és vesz azóta is), megrágott, és én akkor mondtam, hogy mostmár tényleg felesleges a mindennapos sterilizálás, mert így én is mászhatnék utána folyton fertőtlenítő kendővel a kezemben (oké, a lakásban tisztaság van, minden nap felmosok, porszívózok, de azért mégiscsak a földön van). Szóval nálam nem korhoz volt kötve, hanem ehhez a mozgásfejlődésbeli ugráshoz:)
2010. jan. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!