Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha gyerek ülésbe alszik?

Nem baj ha gyerek ülésbe alszik?

Figyelt kérdés
5hetes babám többet alszik a gyerek ülésbe mint az ágyába! csak ott nyugszik meg és alszik el! miután el aludt probáltam át tenni az áyába de felkellt rögtön és sír! (pedig pelusa tiszta,nem éhes,nem szomjas,büfizett rendesen)nem lehet ez ártalmas a gerincének??? segitsetek!
2010. jan. 25. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a pici abba nyugodott meg, nagyon sokat volt benne, még néha éjszaka is. A védőnő azt mondta, hogy nem lehet baja, és nem is lett, szépen fejlődik a mozgása.

2010. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor kisebb volt a mi babucink előszeretettel pihent a hordozójába.Most akkor van ott ha eszik de semmi baja nincs tőle:)
2010. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy pihenőszéket, az egy fokkal jobb mint a bébihordozó.
2010. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3-4 hós korára kinövi az így alvást, meg már veszélyes is benne hagyni, ha már tud forogni. Az én lányaimmal így történt. A kisebb most lesz 4 hós és már átfordul és majdnem kúszik, szóval már nem marad meg nagyon a székben. Pihi széket az elején lett volna érdemes venni, most már felesleges pénzkidobás. Szerintem!!
2010. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltunk, 4 hós korára megmaradt az ágyában éjjelre, nappal sokszor még mindig ott alszik. 5 hós jelenleg. És igen, mindig be kell szíjazni, mert "ki tud ugrani". (Egyszer félig sikerült is neki...

Nekem is volt emiatt lelkiismeret furdalásom, de változtatni nem tudtam rajta, mert a nagy tesó miatt (meg egyébként sem) hagyhattam, hogy sírjon.

MI egyébként kipárnáztuk középen egy -két textilpelussal, hogy ne legyen annyira "ülős".

2010. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia.2óránál tovább nem lehet babyhordozóban lennie a gyereknek,nekem csípőficam vizsgálaton mondta a dokinő:S
2010. jan. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk meg a védőnő javasolta, hogy tegyük a bébihordozóba, mert nagyon bukós volt a fiam. Amint vízszintesbe került, folyt vissza a tej, és csak vergődött szegénykém, hiába büfizett is . Így elég sokat volt a babaülésben, de az igaz, hogy nem órákig egyhuzamban, hanem csak evés után kb fél-1 órát, aztán betettem az ágyába, vagy a földre a játszószőnyegre. Persze, ha ott aludt el, nem bolygattam meg.
2010. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hosszú ideig ne aludjon a baba a hordozóban, mert ez a testhelyzet árt a gerincének.

Vízszinte felületen tud csak egészségesen fejlődni.

2010. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Inkább tényleg vegyetek egy pihenőszéket (ahogy előttem írták).Én használtan kaptam Chicco-t 3000 Ft-ért.Lehet állítani a dőlését.Ha jobban bealszik, hátrébb döntöm.

A gyerekülésben annyira össze vannak görnyedve azok a szegény babók.

2010. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mienk is abban aludt néha. mi megkérdeztünk egy ismerős ortopéd dokit aki röhögött és azt mondta hogy ezek a cuccok már így vannak kitalálva.
2010. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!