Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos a kisfiam mikor...

12 hónapos a kisfiam mikor szoktassam rá bilire?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Két éves kor körül.
2010. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy három!!! nagyon gáz hogy mindenki sietteti itt ezt a kérdést,maguktól megérik majd a szervezetük erre és akkor!
2010. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon korai lenne,nem is tudnád még!Várj 2 éves koráig!
2010. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2010. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nyugi.

legkorábban egy év múlva kezdj ezen aggódni.

2010. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt mondom ha stabilan ül már, és van türelmed hozzá akkor próbálkozni szabad.Tudom most mindenki azt mondja hogy 2-3 éves kor elött nem szabad elkezdeni, de van ismerösőm akinek a babája 15 hónaposan már szobatiszta voltt nappalra.És hát 20-30 évvel ez elött se várták meg a 2 éves kort, főleg mert akkor még kézzel mosták a pelenkát.Nekem 17 hós a fiam és most fogunk bele kezdeni.Anyukám pl. már többször mondta hogy én már ennyi idősen rég szoba tiszta voltam nappal.Ja igen mi is csak egyenlőre nappalra akarom bilire szoktatni.Éjszakára még marad a pelus,egyenlőre.
2010. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!