Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős koráig toltátok...

Milyen idős koráig toltátok babakocsiban?

Figyelt kérdés

Pld.boltba eltolni

utazásnál


2010. jan. 25. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

8 hónapos korában köszönte, nem kért belőle többé. előtte nyaraltunk, és már akkor fenntartásai voltak, fél óra után kivetette magát, és cipelni kellett. akkor döntöttem úgy, hogy ezt nem fogom csinálni.

most 10 hónapos, háti hordozónk van, ami olyan, mint egy mai tei, csak csatos. ezt nagyon szereti.

2010. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 15hós koráig igényelte, aztán nyár lett és szépen rászoktattam a sétálásra.Mos 2 éves és mindenhova gyalog megyünk. :)
2010. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az már túlzás ha 2 évesen még babakocsiban utazik a pici ide-oda?
2010. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam lustika volt, imádott babakocsiban csücsülni. 2-2,5 éves koráig elvolt benne. Én meg élveztem, mert tök jó volt úgy vásárolni, hogy nem rohangál el és a bevásárló hálót is kihasználhattam alaposan :) Aztán már én nem használtam, mert mindig megnézték, hogy mekkora gyerek ül a babakocsiban :) Viszont a szomszédoméknál ki nem állhatja a babakocsit a másfél éves gyerek...
2010. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az út hosszától és a sétálás céljától függ. Ha csak simán sétálni megyünk, vagy a "sarki" közértbe kenyérért és tejért, akkor gyalog megyünk. Ha a védőnénihez, dokibácsikoz, akkor babakocsival, mert az kb 30-40 perc oda, és persze ugyanennyi vissza, meg az ott töltött idő. A fiam 17 hónapos. Tavasszal megyünk hosszúhétvégézni, oda feltétlen visszük a babakocsit, mert ott abban fog aludni napközben, így nem kell a szállodai szobában csücsülnöm, amíg Ő alszik.
2010. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel 1,5 éves kora előtt szoktattuk ki, mert jön a kistesó, kettőt nem tudok majd tolni. Most 20 hónapos, gyönyörűen sétál, fogja a kezem, kb 1 órás séta ami belefér.
2010. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A fiúkat 2 éves korig, az ikreket 3 éves korig.
2010. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A lányom 22 hónapos és még tolom a babakocsiban, ha éppen sietősre veszem a tempót. Mivel autóval körülményes közeli parkolót találni, biciklizni meg ilyen időben nem szeretek.
2010. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat sokat segítettetek az emondásaitokkal!még egyszer köszönöm!
2010. jan. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!