Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig toltátok...

Mennyi idős koráig toltátok babakocsiban a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2 éves lesz amikor születik a kistesója,és azon gondolkodtam hogy nem kellene-e testvérkocsit venni inkább?mert ha sétálni megyünk lehet nem akar talpalni majd,én meg hogy cipeljem a teso mellett??
2011. ápr. 1. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Másfél éves koráig azóta elő se vettem.

először kisebb távokat aztán nagyobbakat tettünk meg.

2011. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

10 hónapig.

10 hónaposan ment, onnantól mindenhová gyalog mentünk vagy busszal

2011. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Másfél évesen teljesen elhagytuk, már meg sem ülne benne...
2011. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mi kb. másfél éves korától, fokozatosan hagytuk el. Másfél éves korától csak akkor vittük babakocsival ha sietni kellett vagy hosszabb távra mentünk. Kb. 2 éves korától egyáltalán nem használtuk. Most 2,5 éves, már nem igényli a cipelést, de az elmúlt félévben bizony többször volt olyan, hogy fel kellett vennem útközben. Szerintem egy testvérfellépőt érdemes lehet beszerezni, testvérkocsi már felesleges lesz szerintem.
2011. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést!

ha az én helyemben lennétek akkor vennétek testvérkocsit?az én fiam is sétál nem is keveset,de amikor menni kell valahova akkor nincs idö minden ház elött megállni és virágot szedni pl.

értitek már???2 éves lesz tehát nem fog parancsra egyenesen jönni oda ahova én akarom,és elkoszál mellölem.szaladgálni kell érte,ami akkor nem baj ha ketten sétáltok,na de egy ujszölöttel??

2011. ápr. 1. 11:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ezzel kalkulálnod kell majd, ha bárhova mentek, hogy több időt kell hagyni az útra. A testvérkocsi azért nem megoldás, mert nem fog benne megmaradni már szerintem. Az neked sem jó, ha tudsz ugyan haladni a babakocsival, de kánonban ordít mindkét gyerek. Mert ha a nagy rázendít, a kicsi is elkezdi. A testvérfellépő azért lehet előnyös, mert ha elfárad a nagy vagy nincs kedve sétálni, akkor csak feláll eléd és már tolhatod is őket, ha pedig nincs rá éppen szükség, akkor sem okoz gondot útközben.
2011. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja, és érdemes lehet egy hordozókendőt venni a kicsinek, mert az is sokat könnyít az ügyön. Ha valahova nagyon sietni kell, akkor én abba tenném a helyedben a kicsit, a nagynak meg tudod fogni a kezét.
2011. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jajj bajban leszek,az én fiam energiája kifogyhatatlan,nem unja meg a sétát,nem városban lakunk szóval eléggé szabadjára van engedva és sokszor én elöbb kifáradok mint ö.most 18 hónapos és ha babakocsival megyünk akkor addig ül még ki nem veszem,szoval sokan csodálkoznak de megül amig akarom,nem tudom,még az is problémám hogy összel jön a teso és neki meg nem sport rész kell már hanem mózes.azt hiszem marad a fellépö.
2011. ápr. 1. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:

2 éves és még tolom, ha úgy alakul pl vásárolni megyünk

amúgy is szereti, pedig 11 hós kora óta jár

2011. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyetek testverfellepot a babakocsira. Talan szivesen elalldogal rajta, es akkor haladni is tudsz.
2011. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!