Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig toltátok...

Mennyi idős koráig toltátok babakocsiban a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2 éves lesz amikor születik a kistesója,és azon gondolkodtam hogy nem kellene-e testvérkocsit venni inkább?mert ha sétálni megyünk lehet nem akar talpalni majd,én meg hogy cipeljem a teso mellett??
2011. ápr. 1. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ha időre megyünk, messzebb, én bizony babakocsizok, hiába mú

lt már 2 éves 3 hónappal. gyalog nem lehet vele ütemesen haladni. szeptember elején jön a kistesó, testvérfellépőt fog kapni, azt már azért nem szeretném, ha majdnem 3 évesen is ott trónolna a babakocsiban. amúgy ő nme egy nagy gyalogló egyébként sem. sosem volt az.

2011. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
kb 5 hós koráig utánna szét akart látni...aztán sétált velünk most meg már motor bicaj stb...
2011. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

1 éves korukig rendszeresen, 2 éves korukig csak hosszabb távra. Később csak nagyon ritkán használtunk. Ha valami olyan helyre mentünk, ahol esetleg aludni kellett volna, de nem volt hol. Így a babakocsiban aludt, de - mint már írtam - ilyen nagyon ritkán volt. Összesen kb. 2,5 éves korukig használtuk.


Szerintem vegyél testvérfellépőt. Vannak olyanok, amiken ülhet is a nagyobb gyerek. A testvérkocsi szerintem felesleges lenne, nem használnád sokáig, ráadásul drágább is, mint egy sima babakocsi.

2011. ápr. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!