Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mégcsak 3 hetes a babám, de...

Mégcsak 3 hetes a babám, de állandoan sir, és alig alszik. Mit csináljak vele? Valami tanácsot adhatnátok.

Figyelt kérdés
már kezdek besokalni,az egész napom abbol áll,hogy szoptatom,utánna dajkálom,mert ordit,még enni sincs idöm.nem birom,nagyon kivagyok merülve,aludni se nappal,se éjszaka nem igazán tudok, miatta,mert nem hagy.hogy lehet ezt birni?ez mindig igy lesz?
2010. jan. 25. 15:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem most 3,5 hónapos a lányom, és 3 hetes koráig ő is egyfolytában sírt, pedig szopizott eleget, bármit csináltunk, nem hatott, alig aludt valamicskét. Már a végkimerültség határán voltam, mikor kipróbáltam, hogy tápszerrel mi lesz és azóta egy nagyon kiegyensúlyozott, boldog kisbaba és este 9-től reggel 5-ig alszik. Kiderült, hogy csak nagy pocakfájdalmak árán tudta az anyatejben lévő cukrot és zsírokat feldolgozni, így sajnos a szopizás elmaradt, de legalább nem szenved a picurka.
2010. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!