Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mégcsak 3 hetes a babám, de...

Mégcsak 3 hetes a babám, de állandoan sir, és alig alszik. Mit csináljak vele? Valami tanácsot adhatnátok.

Figyelt kérdés
már kezdek besokalni,az egész napom abbol áll,hogy szoptatom,utánna dajkálom,mert ordit,még enni sincs idöm.nem birom,nagyon kivagyok merülve,aludni se nappal,se éjszaka nem igazán tudok, miatta,mert nem hagy.hogy lehet ezt birni?ez mindig igy lesz?
2010. jan. 25. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy nem elég a tejed?
2010. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet hogy fáj a pocakja, vagy van elég tejed, nem lehet hogy azért sír mert éhes? Hízik rendesen? Próbáld ki, hogy leméred 1 nap minden szopinál mennyit eszik. Ha eleget, akkor meg lehet hogy a hasa fáj. Mindenképpen beszélj dokival, mert aludnia kell, még nagyon pici, és az sem okés hogy állandóan sír! Meg kell találni az okát!!! Kitartás!

2010. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sokunk volt igy. Általában az első 6 hét a kemény, utána valamivel könnyebb lesz, de később a fogzás, egyéb dolgok miatt lesz nehéz. Ő még nagyon picike, sokmindentől sirhat. Elég a tejed? Nem éhes, lehet azért sir. Vagy a hasa fáj talán. Próbálj meg akkor aludni, mikor ő is alszik (valamikor csak alszik). Nincs segitséged? Sok használhatót nem irtam, ki kell birnod valahogy, a baba ezzel jár.
2010. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt mondom, mint a 15:23-as.Próbál egy nap lemérni, mennyit eszik.Ha azzal minden rendben, akkor a pocija fáj.
2010. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én ugyan így voltam anno a kisfiammal.Bár nagyon sok tejem, volt valamiért mégsem lakott jól és 1 hónapig tápszerrel kellett pótolnom, aztán utána elég lett a tejem.

Amint elkezdtem a pótlást abba maradt a sírás és jött az alvás!

2010. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányom is ugyan ezt csinálta még végül rájöttünk, hogy nem elég a tejem neki.Állandóan éhes volt a drágám.Jött a tápszer és láss csodát nyugodtabbak lettek a napjaink.Bár utána jött az a korszaka,hogy csak kézben volt el.Ezért naponta legyalogoltam a lakásban egy maratont.Utána jött az hogy nem aludt többet napközben 30 percnél.Ezt kb.2-3x napközben.Most már nagyon jól el van.Most viszont jön a foga.


Kitartást!

2010. jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az enyém ugyanezt csinálta legalább 3 hétig.

nekem is az a kérdésem, hogy nem éhes-e?

mennyit szopik?

2010. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szia!kitartás,egyszer jobb lesz.nekem 8 hetes a kisfiam,de ma 2x fél órát aludt.lehet tényleg a hasa fáj.nem húzza a lábait a hasához?mert akkor ez a gond.
2010. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia Mi is 3 hetesek vagyunk és ugyan úgy jártam mint te, a kiborulás szintjén voltam amikor sírt a gyerek akkor én is sírtam. Jött a védőnő és mondta hogy hasfájós a pici vettem espumisant és lás csodát nem sír a gyerek. Szerintem próbáld ki te is hátha az a baj, ha nem akkor tényleg a tejcsi lesz. Kitartást!! Megfogod találni a bajt.
2010. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÉHES!!!
2010. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!