Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért büdi a kisbabám fülije?

Miért büdi a kisbabám fülije?

Figyelt kérdés
Mindennap megmossuk neki
2010. jan. 25. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

füle???

lehet, hogy be van neki gyulladva.

2010. jan. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányomnak is büdi, fogalmam sincs miért. Lehet, hogy talán a fülbevalóba belerakódik a tusfürdő és amiatt, de csak tippelek én is.

2010. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán bepállott, jól szárazra kell törölni, akkor nem pállik be. Ha ez a gond, kend be olajjal néhány napig fürdés után miután jól megtörölted, és elmúlik.
2010. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha buki és odafolyik,akkor nagyon büdi tud lenni,nekünk is mindig büdi volt,mire rájöttünk.Nedves pelussal többször áttörlöm naponta,azóta nem büdi.
2010. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
buki=bukik
2010. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, aranyosak vagytok :))
2010. jan. 25. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:

hány hónapos?

nekünk is volt egy időszak, amikor olyan kis fülszaga volt, pedig szépen pucoltam neki. Aztán észrevétlenül elmúlt.

szerintem pár hónapos korban normális, de ha sokáig megmarad, kérdezd meg az orvost.

2010. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!