Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Danette-t mikortól adhatok a...

Danette-t mikortól adhatok a babámnak? 10,5 hónapos.

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 14:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért lettem lepontozva? Ha megnézitek a csomagolást, tényleg rajta van, hogy nyomokban tartalmaz mogyorót a danette puding. Vagy melyik része nem stimmelt a válaszomnak? Az, hogy a földimogyorót nem ajánlják 3 éves kor alatt? Vagy az, hogy én nem adnám a gyermekemnek? Nem érdekes, legyen meg az örömötök és kellemes estét nektek! :-)
2010. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
én nem szavaztalak le
2010. jan. 27. 17:40
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem pontoztalak le!
2010. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Uhhh, most nézem tényleg jól lepontoztak. Én meg most fel ;)
2010. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Aranyosak vagytok, de azért nem fogom felvágni az ereimet. :-) Egy másik kérdésnél ma azért pontoztak le, mert én egy kisfiú után ismét kisfiút választanék, ha lehetne. Ott meg azért pontoztak le mindenkit, ha nem lányt akart második gyerkőc gyanánt. Szóval ha valakinek ez az egyetlen öröme, akkor élje ki magát. :-)
2010. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jézusom, ilyenekkel ne törődj. Véletlenül se húzd fel magad azon a sok, befordult, semmirevaló hülye p...án, akik ilyet csinálnak. Max. röhögj egy jót rajtuk. Bárki is az, szánalmas szegényem, hogy csak ez maradt, ahol kiélheti a frusztrációját....
2010. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!