Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kisbabát, hogy...

2 hónapos kisbabát, hogy lehet több száz km-es úton szállítani? A babahordozóban állítólag, csak 2 órát lehet.

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
hát meg kell állni többször, kiszállni, kiszellőztetni a fejedet, és a gyerek fejét
2010. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan ülhet benne ha utaztok. ez a 2óra az átlagos napokra vontkozik.
2010. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beköthető mózeskosárban.
2010. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kiskoromban az autókban mindig behánytam, aztán kénytelenek voltak megállni, nem bírtam a benzinszagot, és a fülledt levegőt az autóban
2010. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ez gyakori én bizony vennék egy beköthető mózest vagy dönthető hordozót.

Egyszeri alkalomnál 2 óránként megállnék és kicsit kivenném, vállra tenném, vagy arra alkalmas helyen hasra. Viszont nagyon kényelmetlen lesz neki szerintem még így is, ha teheted vegyél akár egy használt mózest.

2010. jan. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. 5-6 órás útról van szó. Havonta 1szer-2szer meg kell tennünk, van egy 70 km-res szakasz ami nagyon rosz. Beköthető mózes? Egy vagy kettő székre helyezhető? Hol keressem? Babakocsiknak is van ilyenje?
2010. jan. 25. 14:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet venni gyerekülést újszülött kortól -kb 3 éves korig jó ,ami szintén fektethető.Csak menet iránnyal háttal kell bekötni ilyen kicsi babánál. Mi 1500 km-utaztunk (15 óra)a babával ,éjjel végig aludt.
2010. jan. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vok ,a mozes kosár szerintem nem elég biztonságos abba a gyerek nincs bekötve csak a kosár maga.legalább is amit nekünk mutattak olyan volt.
2010. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jané Mátrix ilyen, használtan olcsón lehet kapni - viszonylag. Mi Slalom babakocsihoz használtuk. 5 pontos öv és + egy hasnál köthető rögzítő is van bennük. Ne felejtsd el, hogy csak csatokkalhasználható fekteteve, mint ahogyan többi társai, tehát ne vedd meg,m ha ezeket nem adják, másként használhatatlan!!!
2010. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!