Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Milyen etetőszéket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

13-15 ezer forintom van rá,és sajnos többet nem is tudok rá szánni!Esetleg,ha van olyan netes áruház,amit tudnátok ebben a témakörben ajánlani,megköszönném!

Tesz-vesz-t,vaterát már végignéztem,és inkább újat vennék!

Köszi előre is a válaszokat!


2010. jan. 25. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A célnak tökéletesen megfelel az ikeában kapható 3500 Ftos etetőszék, 1000 ft pluszban hozzá a tálca. Mi ilyet vettünk a 2 nagyszülőhöz, itthon Brevi van, de azt kaptuk. Utóbbi drága, de jó.
2010. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon messze vagyok az Ikeától!De jól néz ki,már láttam!
2010. jan. 25. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:

www.aprosagokboltja.hu

Nekünk innen van Baby Point pinta-nagyon jó!De itt van 18eft körül másfajta az is nagyon szuper.Sajnos a dönthetősek ilyen drágák.Barátnőm www.bambino.hu innen rendelt 15eft-ért-de ez most már nem akciós:(

2010. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a www.bambino.hu-n van pierre cardin etetőszék, 9900-ért. Nekünk olyan van, és nagyon szeretjük:)
2010. jan. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tudom, már nézted a vaterán, de ez nem használt, hanem új, és nagyon jó, szeretem a cam dolgokat, és még jól is néz ki:)

[link]

2010. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok,jó linkeket adtatok!Most meg a bőség zavara áll fönn:-)!

Nem baj,azért tudok ám dönteni!

Ja,és nem kell már,hogy dönthető legyen,mert lányom 10 hós lesz!

Sajnos mostanra tudtam ennyi pénzt kicsikarni rá,de már meg kell venni,mert elmászkál evés közben!


Köszi még 1x!

2010. jan. 25. 16:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!