Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg olyan szörnyű lesz a...

Tényleg olyan szörnyű lesz a fogzási időszak?

Figyelt kérdés
Mikre kell számítanom? (alvásbeli, székletbeli változások, nyűgösség, stb.)
2010. jan. 25. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már több ilyen témájú kérdésnél is írtam, nálunk 3-4 napig kicsit kevesebbet evett. Ennyi volt a fogzás, ez is közvetlenül azelőtt mielőtt kijött neki az első.
2010. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,ez is gyereke válogatja!Van aki meg sem érzi,van aki kicsit nyüglődik,van olyan,aki pedig izonyatosan megszenved vele!

Mi középkategóriások vagyunk!

Megérezzük,de eddiga homeós bogyók,kúp,és dentinox gél segített!

Széklete nem változott nálunk,éjjel 1 helyett 2-3x kelt,olyenkor cicit kapott,és aludt tovább!

Ha jobban fájt neki,kevesebbet evett,de sokat ivott!

Már 4 fogunk kinn van!Most várjuk a többit!Egyelőre nyugi van!

Remélem segítettem!Szép napot!

2010. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem baba és fog (metsző/rágó) - függő. Lehet, hogy a te babád szinte meg sem érzi, és majd csak kocog a kanál, de az is lehet, hogy maratoni "nemalszunkéjszaka-és-nyűgösekvagyunkegésznap"-okra számíthattok. Ezt előre sajnos nem lehet tudni.

A székleten nálunk például semmi nem változott, viszont a metszőfogak érkezésénél nagyon náthás volt (nyár közepén, tehát nem megfázás).

Készülj fel otthonra Chamomilla-val, meg egyéb fájdalomcsillapítóval, hogy legyen mihez nyúlni. Másoknak bejött a borostyánnyaklánc.

Reméljük nem lesz rájuk szükségetek!

2010. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj előre,mert pl. nálunk semmi jele nem volt soha a fogak kibújásának.(Már 6 foga kint van a kisfiamnak.)
2010. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4 hónapos a babám és két napja vettem észre, hogy két foga kint van. Észre sem vettem!! Az első gyereknek 6 hónapos kora után jött ki és eléggé megszenvedtünk vele. Ez szerintem is gyerek függő. Bármelyik jöhet, amit a kérdésedben írtál, akár mind együtt is, de lehet hogy semmit nem fogtok érezni belőle!:)
2010. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem minden babát kínoz meg. Nekem 4 gyerekem van és szinte egyiknél se vettem észre a fogzást, se étvágytalanság, se nyűglődés, még nyálzás se..ez a szerencsés verzió. Vannak, akiknél ez sokkal keményebben zajlik, ahogy olvasom. Persze én úgy láto, sokszor sok mindent a fogzás számlájára írnak, még ha nem is az okozza...
2010. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 6 és fél hónapos, és 1 héten belül jelent meg az első 3 foga, és ő észre sem vette.
2010. jan. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én Lányom 2 éves már kint van az összes tejfoga...

Egyátalán nem volt semmi baja,"észre sem vette",hogy

bújnak a fogacskái... :)

2010. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!