Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más 1 év körüli babája se ér...

Más 1 év körüli babája se ér rá enni?

Figyelt kérdés

Megőrülök! Feltérdel, leláll, pörög az etetőszékben. Ha ezzel nem magamat szívatnám meg, azt mondán ilyenkor, hogy akkor okés, lehet menni, ennyi volt a kaja. Próbálom lekötni, (nem játszani!!), adom már a kezébe a kanalat, próbáljon ő is, de korlátozott a siker!

Volt nálatok ilyen probléma? Ez csak egy időszak? Mivel próbálkozhatnék?


2010. jan. 25. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hordozóban etetem őket.
2010. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hordozónk már nincs, de én is gondoltam már arra, hogy valahogyan odaszíjazom a székbe! :-)
2010. jan. 25. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
igen,nálunk is.de én bekötöttem az etetőszékbe,és pár sikertelen próbálkozás után inkább eszik.
2010. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem ilyenkor játszottak. Anyu mesélte nekem, hogy ha nekem is lesz, tudjam, mit kell tenni. Anyu türelmes volt, az etetés úgy zajlott, hogy az egész játékos fiókomat megkaptam a kaja mellé, és amíg játszottam, anyu etetett türelmesen, énekelve, falatonként.
2010. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 percet bír ülni, aztán ki kell venni. Ha azt akarom, hogy egyen, akkor vagy ölben van vagy hagyom, hogy menjen dolgára és itt-ott hagyok egy pár katonát amit menet közben bekap vagy megyek utána és teszem a szájába. Tudom, hogy ez helytelen, mert félrenyelhet stb., de ha azt akarom, hogy egyen csak így tudom. Közben pedig reménykedem, hogy mihamarabb túl leszünk rajta és egyszer képes lesz megülni a fenekén.
2010. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnos az én fiam is izgő-mozgó.etetőszékbe képtelenség beletenni.lekötöztem de addig-addig tekerget még leszedte magáról és mászott volna ki belőle.a megoldás nálunk hogy az apja ölében vacsorázik.így legalább eszik is valamit.
2010. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 hós és ez a helyzet nálunnk is , feláll és ugrál, én meg riogatom magam, hogy mikor esik ki óvatlan pillanatban.

nálunk úgy eszik szépen, ha többen is eszünk vele egyszerre. de ez csak akkor működik, ha apa is itthon van,mert ha ő eszik én nem tudok.

2010. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!