Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok a Müllerben vásároln...

Szoktatok a Müllerben vásárolni játékokat?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem túl drágák más üzlethez képest?Mi szoktunk néha menni, de van ami dupla annyi mint mondjuk egy másik üzletben.És esetleg fényképet hívattatok már ott elő?Az rögtön kész van?
2010. jan. 25. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:

én már vettem ott játékot, de mindig csak akciósat :)

pl FP ugrálós zebrát 13 ezerért (15 lett volna akcióban de ennek sérült volt a doboza) , vagy playmobilt, szintén leárazva.

Egyébként tényleg drágállom én is a játékokat.

2010. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk ott venni játékokat,de csak akciósat!Karácsonyra ott vettünk Chicco bébitaxit ami máshol 19-22eft között van ott megvettük 13eft-ért.Persze 1 nap alatt elkapkodták!Amúgy popsitörlőt,fürdetőt és teát is ott szoktunk venni mert olcsóbb!
2010. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még nem vettem ott játékot,mert sztem is NAGYON drága!!
2010. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen tényleg egyik-másik játék elég drága.Ki kell fogni.De amúgy meg úgy szeretek elszédelegni ott, mert oda be merem vinni a babám, mert nincsenek sokan mint pl. a Corában.
2010. jan. 25. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!