Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is állandóan fáradt vagy...

Más is állandóan fáradt vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

18 hónapos a babám,de én mindig fáradt vagyok.Este alig várom hogy lefeküdhessek aludni.Reggel meg minden bajom van hogy fel kell kelni.Napközben is fáradt vagyok.Éjjel van hogy végig alszik a leányzó,néha fel-felkel.Igaz sokszor takargatom,de azért ennyire nem kéne szerintem ki lennem.nem tudom,nem kéne egy vérvétel,vagy ezzel ti is így vagytok,akkor mondjátok.

Sokszor még kimozdulni sincs kedvem,mert ahhoz fel kell öltözni.

Segítsetek,nálatok hogy van ez?


2010. jan. 25. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nálam is ez a helyzet nagyon fáradt vagyok néha még a házi munkához sincs kedvem,most elaludt a baba kikéne vasalnom de ahhoz sincs kedvem utána elkéne menni a póstára de ebben a hidegbe öltözködni a gyerekkel kész tortúra.biztos hogy a tél teszi ezt velünk én már nagyon várom a tavaszt.
2010. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyaniígy.

17 hónapos a fiam, van, h tényleg még felkelni sincs kedvem.

Mondjuk nálam az van, h anyukám most halt meg karácsonykor, és minden napra van még egy kiborulásom. Már ott tartok, h a múltkor felhívtam egy barátnőmet, h jöjjön el, mert tényleg megijedtem magamtól.

Sztem normális, h fáradtak vagyunk, nemsokára jobb lesz, jön a jó idő, lehet menni játszótérre, többet sétálhatunk, engem az nyom össze, h itthon kell ülni.

Ma itt annyira hideg van, h a gyereket ki sem tudtam vinni, egy szomszéd vigyázott rá, míg elmentem vásárolni.

Fel a fejjel, egyre nagyobbak lesznek, egyre önállóbbak.

2010. jan. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,akkor nem vagyok egyedül.

2. válaszolónak,őszinte részvétem,nagyon nehéz lehet neked most.

2010. jan. 25. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon fáradt vagyok. 1 éves a gyerekem és 6-7 alkalommal aludta át az éjszakát eddig egyébként meg 2x-3x kel vagy akár 2 óránként ha épp fogzik vagy valami más közbejön. Én már annyira fáradt vagyok, hogy este nem tudok elaludni, nappal meg főleg nem meg ugye ott a sok tennivaló. Plusz tiszta idegbeteg vagyok, meg szorongok. Valamit mindig kitalálok amin agyalhatok. Most szedem a Sedatif PC nevű hoemós bogyót, azóta jobban érzem magam. Lazább vagyok és alszom is. Azt vettem észre, hogy sokkal hamarabb alszom mélyen. Azóta minden éjjel álmodom, eddig csak hánykolódtam.

Próbálj Te is szedni valamit. Akár vitamint vagy ilyen homeós szert.

11 hós anyuka

2010. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 hós a kisfiam, szinte folyamatosan fogzik, mászik ezerrel, mászik fel mindenhova, lépeget, úgyhogy egész nap mehetek utána. Ja és még éjszaka is kel 1-3x. Én ha tehetem alszok vele délelőtt.
2010. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyanígy vagyok, csak az 1 éves mellett van még két 11 éves fiam, plusz 1 18 éves nagylányom.

Hulla fáradt vagyok, viszont a nagyokkal sose voltam, még az ikrekkel sem!

Igaz nem is 40 éve voltam!

Talán, ha már nem szoptatok jobb lesz.

Kitartást Nektek!

2010. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. jan. 26. 07:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!