Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának adhatom a 4...

6 hónapos babának adhatom a 4 hónapos HIPP bébikaját kezdésként?

Figyelt kérdés

Lassan hozzátáplálunk, és most jutott eszembe, hogy van itthon ajándék bébikaja-minta (HIPP 2-es csomagból).

Ha jól emlékszem van benne egy bébiital, bébidesszert, meg valami pürés kaja. Kezdhetem majd ezekkel?

Persze az első héten csak az alma levével kóstoltatnám!


2010. jan. 25. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Adhatod. Én mandarint adtam neki 4 hónaposan. A gerezdet kicsomagoltam, és úgy szopogatta.. Ha látnád milyen massziv kisfiu lett belőle :) Első gyerek, de hidd el nem porcelánbaba. Ne aggódd túl a dolgot, etetsd! Ja! És a fele ruha is elég volna rá azokból amit ráadtál... Te anyuka... :)
2010. jan. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Ja! És a fele ruha is elég volna rá azokból amit ráadtál... Te anyuka... :)"


???

2010. jan. 25. 09:41
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
MI most kezdtük a hozzátáplálást csak desszertet kap délután.Az első két alkalommal egy fél-fél üveg alma-banán pürét evett meg.3 nap már egy egész üveg alma-málna pürét "vágott" be.Semmi baja nincs mosolygós,fejlett baba,naponta 4x szopik.
2010. jan. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Anno 6 hósan mi is ezzel a hipp termékmintával kezdtük :)

Én a pürés almát adtam a babámnak, nem "szórakoztam" a levével...

Elsővel mi van???

2010. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azt mondod, hogy ne "szórakozzak" az alma levével? Lehet, hogy rögtön bejönne neki a pürésített alma!? Van benne valami....


Az elsőt én sem értem....

???

2010. jan. 25. 10:27
 6/9 anonim ***** válasza:

10.06 vagyok.

Én nem "leveztem". Abból a 100 gramos hippes pürés almából adtam a babámnak pár kanállal. Nem fogadott el sokat, ha jól emlékszem, talán 4-5 kanállal. Másnap megint abból kapott, akkor már csúszott 6-7 kanál is :)

Egyébként annyiból jobb igazi almával kezdeni, pl a golden elég finom édes, mert az nem megy kárba, ha megmarad. Az elején még nem esznek meg egy egész üveg bébiételt, így tiszta pocsékolás az egész.

Az én babám 3 napig almát kapott, aztán 3 napig banánt, majd sütőtököt, barackot... Ezeket már össze is lehet keverni utána. Egyébként ha allergiás rá, vagy megfogja a hasát vagy fosik tőle, az kiderül 1 nap alatt is.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudtál segíteni, köszi!
2010. jan. 25. 10:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is a Hipp-es ajándékcsomaggal kezdtük,az almának meg a levét és húsát is adtam egyszerre,meg a répának is.Amúgy az első biztos jól van?
2010. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, én is a HIPP-el kezdek.


Az elsőnek nem tudom mi baja...lehet eltévesztette a házszámot..:)

2010. jan. 25. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!