Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik babának cephalhaematóm...

Amelyik babának cephalhaematómája volt mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Az én babám már 3 hónapos, és még mindig látszik. Születésekor hatalmas volt, szinte ijesztő. Azóta szépen lassan múlik, de szerintem már el kellett volna múlnia ennyi idő alatt. Először a nagy dudor behorpadt, és a szélei megmaradtak kiemelkedve. Na ez sáncszerű szél nem nagyon akar eltűnni. Nálatok hogy múlt el?
2010. jan. 25. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam vákuummal született, neki azért volt a fején hematóma. A homlokáról elég hamar elmúlt, de a feje tetején kb. fél évig ki tudtam tapintani, látni nem lehetett, mert a hatalmas haja takarta :) A lányomnak a homloka nyomódott meg, mert kitoláskor elmúlt a fájás és őt megnyomta a medencecsont..fájás nélkül kellett kinyomni, hogy nehogy baja legyen..úgy 4 hónapos kori fényképein nem látszik a homlokán a sötétebb beszűrődés-
2010. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt, olyan máafél hós korára elmúlt. De nekünk fél évig járnunk kellett koponya uh-ra. Nektek nem kell?
2010. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták nem kell vele semmit csinálni, sehova járni, majd elmúlik magától.
2010. jan. 26. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!