Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hetes babámnak hagyhatom,...

5hetes babámnak hagyhatom, hogy át aludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
elég kis sulyal született (2900grammal és 2820grammal jöttünk haza a korházból)! Holnap megyünk a védönöhöz 1 hete volt 3750gramm és a védönö azt mondta hogy keltsem fel 3 óránként de sokan azt mondják,hogy nem kicsi a sulya nyugodtan hagyhatom aludni éjjel ha alszik! most mit tegyek keltsem vagy hadjam aludni? várom hasznos tanácsotokat! elöre is köszönöm!!!
2010. jan. 24. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne keltsd fel!!! Mi 2780gr-mal jöttünk haza a kórházból, és 6 hetesen már átaludta az éjjelt, havi 1 kilót hízott! Ha éhes, fel fog kelni! A babám most 16 hetes és 6 kiló (vagy már picit több)

Szóval ne keltsd fel szerintem!!

Jó babázást! és nyugodt alvást este!!

2010. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy!!!Mit nem adtam volna ezért....Másfél éves és ébred éjjel!Örülj neki, ha éhes lenne kelne!
2010. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel.Örülj,hogy jó alvó!Ha éhes úgy is jelzi:)
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nehogy!Én felkeltettem,mikor mondták,pedig átaludta az éjjeleket,most 5 hós,és éjjel 2szer kel.
2010. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Naná hogy hagyhatod. Nem szabad felkelteni. Csak gondold végig, ha téged három óránként legmélyebb álmodból keltegetnek a végén már remegés és szabályos fizikai fájdalom lesz úrrá rajtad. A baba szól ha éhes, ez az első nála. Ne aggódj, és a védőnőtöket felejtsd el. A babád nem kis súlyú, a születési súlyához képest szépen nő.
2010. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha éjjel nem eszik, napközben bepótolja, úgyhogy ne izgulj. Én már leméregettem, hogy tök mindegy, hogy 5x vagy 6x szopizik, estére ugyanazt a mennyiséget eszi meg!
2010. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2640g-mal hoztam haza, 6 hetesen végigaludta az éjszakát. A védőnő, akinek mindig az volt a mániája, hogy túl vékony, 3 óránként ébresszem, még ő is azt mondta, hogy 6 hetesen már nyugodtan hagyhatom, ha éhes felébred, nem fogja éhen halasztani magát. Úgyhogy nyugodtan hagyd. 8,5 hónapos koráig 12 órákat aludt, azóta ébred. 2-án lesz 10 hónapos.
2010. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nahát, csoda..mindenki egy véleményen van. De igazuk van, nehogy felébreszd, inkább örülj, hogy alszik. Meg hogy te is.:-)
2010. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ha nem kel fel, akkor valószínű, hogy nem éhes!

ne hallgass a védőnőre, inkább figyeld a babádat, ha valami baja van, jelezni fog!

az én babám 1hetes kora óta átalussza az éjszakát, nekünk a dokink tanácsolta, hogy ha kicsit később (9körül) fürdetjük, akkor nagyobb a valószínűsége, hogy átalussza az éjszakát!

örülj, hogy Ti is tudtok pihenni, és hagyd aludni a kicsit!

2010. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Addig örülj még éjszaka nem kell fel.Te is tudsz pihenni.Az első babámmal kb 1,5 éves koráig éjszakáztam olyan voltam mint egy zombi.Soláig gondolkodtam a második babán.Ő most 5 hónapos és 2 hetes kora óta végig alussza az éjszakát.Nincs az a pénz amiért felkelteném.
2010. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!