Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom szeme alatt időről...

Kislányom szeme alatt időről időre apró piros pontocskák jelentkeznek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Én már arra gondoltam, hogy tojás ill. tejallergiás lehet attól amit én eszek-iszok. Vagy annak több tünete lenne? Megkérdeztem a doktornőt, akkor persze nem volt épp, mikor mentünk és azt mondta, ha elmúlik magától akkor nem lehet nagy baj......Köszi......

Fél éves.Anyatej+tápszer+hozzátáplálás. Semmi újat nem kapott tegnap, mára viszont csúnyán előjött megint.


2010. jan. 24. 13:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia! Nem voltunk, holnap megyünk, át lett téve az időpontunk. Majd írok mi volt. De mostanában apróbbak a pöttyök, hát nem tudom...........Sajnálom, hogy Nektek sem múlt el, tippem nincs mi lehet az igazság és a gyógymód.
2010. márc. 11. 11:11
 12/13 A kérdező kommentje:
Na voltunk a szemészeten. Azt mondta a doktornő, hogy figyeljem meg, hogy hol matat a pontocskák kijövetele előtt a lányom, mert valószínűleg beleken valamit a szemébe és amiatt jönnek ki, ugyanis ott a legérzékenyebb a bőre. Hát ennyi. Nem tudom hol matathatna a lányom mikor még kúszni sem tudom mikor ez az egész elkezdődött......... Na mindegy. Meg még azt mondta, hogy a háziorvossal beszéljem ezt meg...... Hát nem lettem okosabb.
2010. márc. 12. 21:16
 13/13 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy írtál.


Én most anyatejjel kísérletezem, többen ajánlották. Naponta 2-3x cseppentek a belső sarokba, és úgy tűnik, javul, bár nem akarom elkiabálni.

2010. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!