Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használhátok a Humana Jó éjt...

Használhátok a Humana Jó éjt baba teát? 4 hónapos kortól van, s tegnap olvastam hogy laktóz tartalmú. Ezt valóban ihatja a baba? 6,5 hónapos.

Figyelt kérdés
Azért gondoltam mert nagyon rosszul alszik éjjel,s ennek az összetétele gyógynövényes,ami elvileg picit nyugtatná a babát.
2010. jan. 24. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! nyugodtan adhatod, azért van ráírva, mert ha laktóz-intoleranciája van a babának akkor nem jó. de erről gondolom tudnál... amúgy mit eszik? én adtam 4 hósomnak, és németül rajta van, hogy 1 hetes! kortól
2010. jan. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mi még csak azokat a kajcsikat esszük vagyis adom neki amit 4 hósan kaphat,nem akarok rögtön mindent adni neki.alma,őszib,banán(fáj tőle a hasa),krumpli,répa,sütőtök,jah és favorit a gesztenye.

akkor azt hiszem veszek egy ilyen teát,mert már szörnyű éjjeleink vannak :S

köszi a választ

2010. jan. 24. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért!Hogy csinálod a gesztenyét?
2010. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni de az en gyerekem ugyanugy alszik a Joejt babateatol mint a sima edeskomenytol,ez szerintem csak egy kajta reklamfogas ugyanugy mint a joejt babapepek.
2010. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már jó ideje ezt a teát adtam a fiamnak,nem vettem észre változást vagyis hogy nyugodtabban aludna csak azt hogy ha nappal adom nem kér inni,nem igazán ízlik neki pedig szerintem nem sok íze van.

Nekem van rajta magyar felirat,4 hótól van nem írja az 1 hetes kort,viszont a német szövegben igen.Hát mivel már a babád 6,5 hós szerintem ad neki nyugodtan,egy próbát megér,lehet nektek használni fog.Én nem veszek már többet ilyet mert a vizet is szívesebben issza ennél,de hát neki az ízlik jobban,meg inkább a gyümölcsöset szereti.

2010. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!