Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kell visszahuzni a...

Mikortol kell visszahuzni a kisfiuk fütyijét? És hogyan? A nyuszikám lassan 10hónapos.

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem, 1,5 eves kor alatt nem piszkaljak. Majd ha a gyerekorvos mondja, addig ne is nyulj hozza.
2010. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Igy van,békén kell hagyni! Bizd az orvosra!
2010. jan. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt csinálom: pelenkázásnál egyszer meg a fürdésnél, amig engedi a bőr, hátrahuzom. Sosem volt gyulladt. Már engedett a bőr, de a makk nincs teljesen a bőrből kint. Tudom, hogy szűkűletes, de inkább én huzkodom fél évig, tágitom, mint a doki egyszer hussss!!!14 hós
2010. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is húzogatom szinte a kezdetektől orvosi javaslatra. Krémet is kaptunk, ami kicsit oldja. A 11 hónapos fiam is szűkület gyanús, szóval inkább naponta 1x fürdésnél hátrahúzom ameddig engedi, inkább mint műtét altatással. Egy ici-picit már tágult.
2010. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk a védőnő azt mondta, hogy fél éves kortól már minden nap kell tágítgatni, ezért a férjem minden fürdetés után megcsinálja. Már sokat tágult, utána mindig bekenjük körömvirágkrémmel, állítólag az puhítja a bőrt.
2010. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Holnap én is veszek körömvirágot, nem tudtam mivel kenjem, mert popikrémme lnem lehet, hisz az hámosit, igy mégjobban összeforrna.
2010. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.Én már 3hónapos korától,hátrahúzom neki,először a védőnő csinálta,mondta,hogy szépen visszamegy neki,úgyhogy fürdéskor,miután kicsit felpuhul a bőr,nyugodtan húzzam hátra neki:),persze csak óvatosan.Így csináljuk,már 14hónapja és nincs is vele semmi baj:D

Üdv.17hós kukacos anyuja

2010. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor megproba de ugy félek hogy fájdalmat okozok neki! Csak azért a para mert még ilyet soha nem csináltam:)
2010. jan. 24. 12:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kezdettől fogva "huzigálom", minden este fürdés után csak amíg a bőrke engedi, egy kicsit megfeszül, hogy ne tapadjon nagyon le. Most 17 hós, és 2 napja már jobban hátra lehet húzni mint eddig. Úgy látszik nekünk most jött el az ideje:)
2010. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fáj neki! A fiamnak észrevehetően csikis, alig tudom megcsinálni neki.
2010. jan. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!