Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan érzitek 11 hó körüli...

Hogyan érzitek 11 hó körüli babátokon, hogy ti vagytok neki a legfontosabbak? Hogyan mutatja ki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam a legnyugodtabb, legvidámabb és eszméletlen bújós. Simogatja a ruhámat mindig, áll mellettem, pl ha mosogatok, kapaszkodik a lábamba, szabályosan ölel, és bújik hozzám az arcával, puszilgat (nyitott száját az arcomra tapasztja és közben édes hangot ad). Na és persze ezer apróság...rám máshogy mosolyog, nekem máshogy tombol, lehet érezni rajta egyszerűen.
2010. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 éves,és igen én vagyok neki a legfontosabb,de még az is nagyon fontos neki,aki szereti őt.minden mozdulatával kimutatja,hogy szeret.simogat,oda bújuk,félrefordítja a fejét és kacéran nevet rám,közben mondja a magáét.az egész napos mosolygásával,csibészes kis tetteivel.
2010. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De jó nektek! Az én fiam egyáltalán nem bújik, és csak akkor jön oda hozzám, ha ketten vagyunk. Amint a család többi tagja is jelen van, már meg is szűntem a számára.

Nagyon bánt, mert minden tőlem telhetőt megteszek érte, és mégis ilyen! :-(

2010. jan. 24. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Kislányom van. Bújik hozzám, bemászik az ölembe, egyből nevet ha meglát. Ha jövök haza valahonnan, akkor a terasztajtó előtt áll, nevet, sikongat és integet. Ja és puszit (az a nyitott szájas verzió) eddig csak nekem adott.
2010. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!