Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtok bodyt...

Meddig használtok bodyt babátokon?

Figyelt kérdés
Akár fok, akár kor érdekelne.
2011. jún. 3. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg ki nem nőtte az utolsót is, amit találtam (92-es), különben kilógott a dereka. Persze ilyen nagy melegben nem adtam rá, csak amíg nagyon kicsi volt.
2011. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

13 hós a lányom, bady és rövidnadrág van rajta, iszonyú fülledt meleg van

de úgy gondolom, ebből biztos nincs ki a dereka és nem is olyan vastag hogy megfőne benne

2011. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg szobatiszta nem lesz, addig fogom használni a kisfiamnak is, lányaimnál is így tettem. Most két és fél éves, ezen a nyáron talán sikerül elérni a szobatisztaságot, de addig is vettem még neki nemrég is body-kat, mert még kell. Nekünk 86-os, 92-es méretek vannak.
2011. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia,


kisfiunk 2,5 éves, tegnap pakoltam el őket :) szobatiszta is lett és már nagy fiú (az Ő állítása szerint...), így elpakoltam az utolsó darabokat is.


Ági

2011. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 1,5 éves koráig.Mert jött a nyár akkor már nem kellett body, csak kispántos cuccok.Így el is maradt.
2011. jún. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát amíg pelusosok addig azért használtam mert máskülönben nagyon kint volt/van a derekuk. Nyáron csak az ilyen extra melegben 30 fok körül nem adtam rájuk.

A fiam 2 és fél éves koráig azaz 98as méretig vettem, a lányom 1.5 éves most kezdjük a pelus levételét így már ritkábban van rajta body és 86-osat hord.

Ha sikerül nyáron a szobatisztaság, már nem veszek több bodyt (mivel akadályozza az egyedül bilire menésben) ha nem sikerül akkor még őszre télre 92-est kap.

2011. jún. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1,5 éves, én még használom. Aludni is szokott benne, így biztos nincs ki a dereka, és mikor nincs a legnagyobb meleg akkor is azt adok rá.
2011. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg szobatiszta nem lesz addig biztos. Igaz, már a 98-as méretet hordjuk, de még találok 104-est is kínaikban. 28 hónapos lesz e hónapban kisfiam. Nappal már inkább póló és naci van rajta a meleg miatt, de éjjelre bodyban van.
2011. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Brendonban is van 104-es body. Míg szobatiszta nem lesz, bodyt kap, persze nyáron elég a póló is.
2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!