Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hós lányom utálja a takarót...

17 hós lányom utálja a takarót! Hálózsák sem jön be neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem babaméretű, hanem kisgyerek méretű a takaró. Amint megérzi, hogy be van takarva (bármilyen mélyen alszik is), addig forog. amíg leküzdi magáról. Így vastagabban öltöztetem éjjelre. A hálózsák-utálatát már kifejtette régebben.
2010. jan. 23. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dettó!Az én gyerkőcöm se szereti.Nálunk is marad a vastag pizsama.

16hónapos lány anyukája

2010. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem tudsz tenni, csak hogy állandóan takargatod!A lányom 4 éves, és még mindig nem nőtte ki ezt a szokását, sőt már meg is mondta miért!Ez volt a válasza:" Anya, és a hideget szeretem, nem a meleget!" Nemtudok mást tenni csak hogy éjjel állandóan megyek a szobájába és takarom!
2010. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! A második választ meg is mosolyogtam! A gyermeki kreativitás! Megnyugtató, hogy mások is küzdenek ezzel. Első gyermekem (még tapasztalatlan vagyok ezen a téren) és reméltem, hogy nem fog ez rossz szokássá válni.
2010. jan. 23. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Öltöztesd olyan melegen, hogy ne fázzon meg takaró nélkül sem, és ha tudod, fűsd pár fokkal feljebb a szobáját. Vagy ugrász egész éjjel-te választasz..
2010. jan. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig probléma volt ez, mert az én kisfiam (13 hónapos) ráadásul "vándorol" álmában, így persze a takaró lecsúszott, a hálózsákban meg nem tudott mozogni. Párszor próbálkoztunk korábban is a hálózsákkal, de csak üvöltés volt belőle. Aztán kb. 1 hónapja lesz, ami lesz alapon megint kipróbáltuk a zsákot. És láss csodát: megmaradt benne minden hiszti nélkül, azóta is abban alszik. És valamennyire leszokott az éjszakai túrákról is, általában már csak egyszer fordul elő, hogy felsír, mert véget ér az ágy és nem tud tovább menni :) Korábban óránként kellett visszapakolni és persze betakarni. Mi eleinte úgy csináltuk, hogy megvártuk, amíg elalszik és utána tettük bele a zsákba, így csak ébredéskor vette észre, hogy mi van, de most már előtte belepakoljuk. Szerintem megér még egy próbát, hátha megmarad benne.
2010. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hósom 104- es zsákban alszik, a ruhái 86-92- esek:) az sem mindegy, milyen anyagu a zsák. A brendonban vett 10.000 ft-os , zörgő anyagú, zárt nyakú izé egy nagy sz@r, egyszer sem aludt benne, visitott. Rendeltem a pesti márianagykertől (www.bebibolt.hu) egy zsákot, teljesen látatlanban, a honlapon nincs fent. Annyit mondtam telefonon, hogy olyan zsákot keresek, ami meleg, de nem olyan sprőd, mint egy dunna. Olyan legyen, mint egy frottirtörülköző, csak kissé bélelve , elöl végig zippzárral, alul zárt. Tökéleteset küldtek, simán feláll benne a kicsi, ha akar és gyönyörűen kepeszt benne, mert nem nehéz.
2010. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!