Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám étkezését...

8 hónapos babám étkezését mivel egészíthetném ki? Tápszeres.

Figyelt kérdés
Eddig ezeket eszi: alma, körte, banán, barack, répa, sütőtök, cékla, krumpli, brokkoli, csirkehusi. Néha egy falat babapiskóta. Sinlacot is kap.
2010. jan. 23. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is 8 hós.

Adok már neki a főzelékbe reszelve sajtot, a gyümölcsébe joghurtot (natúr) vagy túrót.

Kapott húslevesből kiszedve csirkemájat. Tojássárgáját teszek a főzelékébe.

Tejpépet naponta eszik, mert minden fajtáját szereti. Babakekszet szoktam elmorzsolni neki a gyümölcsbe.

Múlt héten adtam először spenótot és salátát is.

Most hirtelen ennyi jut szembe, talán mások kiegészítik és én is kapok még ötleteket.

2010. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták előttem,joghurt,túró,sajt,tojássárgája.

Lehet még cukkínit,fehérrépa,paszternák,zeller,spárga,tök, zöldborsó(héj nélkül ajánlott),zöldbab,karfiol(pár szem köménnyel fedő nélkül főzve),meggy,cseresznye,gesztenye, szilva. Sokan adnak már spenótot és sóskát is, én ezekkel várok még egy hónapot, akkor lesz a lányom egy éves.

2010. jan. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

meggy, szilva, cukkini, csirkemáj,

tészta, rizs, kukoricadara/kukoricaliszt, kölesgolyó

2010. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!