Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babák anyukái!...

Tápszeres babák anyukái! Szerintetek tápszert kell váltanunk? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 hónapos koráig anyatejet kapott.Aztán egészségügyi okok miatt elapadt a tejem.Azóta kizárólag Humana ha 1-es tápszert kap.(két hete).Az anyatejtől szinte nem is bukott, jókat büfizett, de most kajcsi után elég sok kijön belőle, kicsit nyugtalanabb is azóta.Kaki 2-3 naponta, krémszerű, sötétzöld.Adok neki egy kis kamilla teát, ha látom, hogy erölködik.Általában segít.

Ami most igazán megijesztett, hogy kis apró kiütései lettek, főleg a kis arcán, de van a kis mellkasán is.Dr szerint mosószer allergia, de én erről nem vagyok meggyőződve, már kimostam újra mindent ruháját, ágyneműt stb., kenegetjük a felírt krémmel(2napja), de inkább mintha rosszabbodna.Talán tehéntej allergiás lett?Járt már így valaki?


2010. jan. 23. 13:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem is sokat bukott, vegigprobaltunk egy tonna tapszert.

aptamilt evett ugy 5 hos koraig, aztan valtottunk milumil ah-ra

kamilla teat nagyon ne adj neki sokat, kismértékben orvossag, nagymertekben nem hasznal.

a kakigondok a hozzataplalasnal meg fognak oldodni legkesobb (a bukas is nalunk a hozzataplalas kezdeten mult el, pedig azelott omlott belole vissza a kaja,20 miliket hanyt)

dokival oszd meg az aggodalmaidat, bukas ellen ar-es (antirefluxos) tapszert kerj. a kiutesek ellen kerj fenistilt, amikor a babam kiuteses lett hipp hopp elmulasztotta, hatha.

es megvalami, tiz hos a babam, az elso par honapban mindenhol rosszat lattam en, elolvastam mindent, probald megbeszelni a ferjeddel, talan o kepes a "nagyon durvan aggodo" szemuveg nelkul is latni, mert a soraid kozott olyan aggodalom sut, amiben rogton magamra ismertem :D

par honap es olyan rutinod lesz, hogy ihaj :) ne aggódd tul, ha bizol a dokinodben beszeld meg vele.

:) antirefluxos tapszer ha nagyon bukik mindenkepp javasolt..

2010. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Mindenképpen rákérdezek erre az antirefluxos tápszerre.
2010. jan. 23. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!