Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a gépről? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]



Van turmixgépem,de olyan nagy hogy ha belerakok,2-3 répát,bekapcsolom,és az összes eltűnik benne. Ti hogy csináljátok? 1 hónap múlva kezdjük a hozzátáplálást,akkor leszünk 6 hósak.


2010. jan. 23. 11:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Ez az egyik legszuperebb találmány, amiről egy anyuka álmodhat! Örök élet garanciával!" De kedves... Én ennyi pénzt nem adnék érte. Gondolom van mikród, amiben meg tudod melegíteni a kaját. Cumisüveget és társait lehet sterilizálni akár kifőzéssel, akár sterilizáló folyadékkal (a Chicco-é pl kb 1100.- ft és hónapokig elég) Fagyasztott dolgokat is könnyen ki lehet olvasztani mikróban (vagy kiveszed időben a fagyasztóból), párolni is lehet lábasban, serpenyőben. Sima aprítót pedig lehet olcsóbban is venni. Én egyébként szinte egyáltalán nem használtam az aprítómat babakaja elkészítéséhez. Úgy gondolom, hogy egy gyümölcscentrifugára sokkal inkább szükség van, ha most kezded majd a hozzátáplálást.
2010. jan. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem túl drága. Ez pont az a termék, amit rásóznak egy anyukára, pedig már van turmixgéped...

Én kiválóan boldogulok a turmixszal és a kézi mixerrel. Szerintem felesleges és drága pénzkidobás.

2010. jan. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia.én botmixerrel csináltam,azt se vettem hanem a kézi mixergépnek van ilyen funkciója.beleteszem egy bögrébe a belevalókat,és összemixelem.pont olyan lesz amilyennek lenni kell.és utána ezt megmelegítem és ebből etetem is.én sem vennék ilyet.persze ha van rá pénzed.de szerintem el tudod költeni másra is.
2010. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
felesleges elég egy sima almareszelő neked egyenlőre majd egy botmixer ha mindenáron gépet is akarsz akkor gyümicentrifuga bocsi most csak ennyi felébredt az angyalkám
2010. jan. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sima kis mixerem van, olyan, amihez van ilyen tálka, és a fej (meg van turmixfej is, de nem szoktam használni. ) pont belefér a baba kajája, könnyű tisztítani, a tescoban párzere ft. Szeritnem kár ilyen drága kütyüt megvenni
2010. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem volt, most adtam el nagy nehezen... Megbántam, hogy megvettem.


Az elején abban melegítettük a lefagyasztott tejet, de sose sikerült eltalálni, hogy pont jó legyen a hőmérséklete.

Aztán pároltunk benne zöldséget egy párszor.

Cumisüveget sose sterilizáltam benne (vettem sterilizáló folyadékot).

Turmixoltam benne, de csak a gyümölcsöt és zöldséget vitte jól(de csak ha elég folyadék volt benne), viszont ha hús is volt benne, akkor mindig megszorult a kés. A cucc meg mindig aláment a gumigyűrűnek, így állandóan ki kellett szedni és nehéz volt visszarakni is (már kezdett szakadozni is a gyűrű).

Most meg hogy 1 éves lett a lányom, már nem nagyon kell neki turmixolni, mert darabos kaját eszik, de ha mégis kell, akkor előveszem a mi turmixgépünket.


Szóval csak akkor vedd meg, ha úgy gondolod, hogy minden funkcióját maximálisan ki tudod használni. De szerintem inkább ne...

2010. jan. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! És párolni hogy szoktátok a bébi zöldségeit?
2010. jan. 23. 13:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi egy kis lábosban, pici vízzel fedő alatt. Utána a főzőlevét hozzáturmixoltuk, hogy ne vesszen semmi kárba belőle.
2010. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen gépet nem vennék. Volt egy sima, egyszerű botmixerem, azt használtam. Gyümölcscentrifugát vettem, nem bántam meg. Sokszor még mostanában is csinálok gyümölcslevet, akár a kisfiunknak, akár magunknak.

Pároló. Ajándékba kaptunk egyet. Teljesen más íze, színe, állaga volt a benne elkészített kajának, mintha lábosban, vízben pároltam volna.

2010. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

en nem vennem meg,botmixer a legegyszerubb megoldas..vagy turmixgep.

a botmixer egybol konnyen tisztithato.. :)


8hos kislany anyukaja

2010. jan. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!