Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kell már tapsolniuk?

Tényleg kell már tapsolniuk?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9,5 hós de nem tapsol.Nagyon nagy baj?Magától ül, forog, mászik, feláll, járni még nem tud.Mi van ha még nem tud tapsikolni?Mert olvastam itt h már kéne...
2010. jan. 23. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egy éves koráig nem tapsolt. Amúgy minden mást csinált. Szerintem ezzel semmi gond. Most két éves és tapsikol meg minden ami létezik :) Ne aggódj ezen, nincs lemaradva.
2010. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Fog ha gyakorolod vele par napig.Mondokazva konnyebb.
2010. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
így van, ha sokat gyakorlod vele, utánozni akarja és megtanulja. Nálunk a nagymamája kezdett el tapsizni, a gyerek meg annyira beindult tőle, hogy most már magától is elkezdi:) Pár nap gyakorlás, és fog tapsizni; de ha esetleg nem tenné, akkor se dől össze a világ.
2010. jan. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne más babákhoz hasonlitsd a tiedet.Semmi baj,ha nem tapsol.Ezért nem kell tanítgatnod.Ha akar,majd fog tapsolni is.Fontosabb,hogy feláll stb.Nem kell mindent erpltetni a piciknél.Hagyni kell,hogy önállóan jöjjön rá a dolgokra.(hasznosabb,mint az erőltetett tanítgatás)
2010. jan. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!:)
2010. jan. 23. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most lett 10 hónapos a lányom és csak az első csapás a taps :) Utána valahogy megfogja a két kis kezét és fel le rángatja, ez a tapsolás. Pedig mindig mutatom neki hogyan és ugye csinálom én is de megfogja saját kezét. Ja és nálunk a csipcsip csóka is ilyen.
2010. jan. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miert fontos, hogy tapsoljon? az enyem kb ket hete tapsikol, nem tul gyakran teszi, nemhiszem, hogy olyan fontos lenne.

jaj, egyem a szivet annak, aki ilyen huyeseggel bogarat ultetett a fuledbe :)) egy kibabanak semmit sem KELL :)

teljesen jo, sokmindent tud a babad, nyugi :)

2010. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!