Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák, akiknek 7...

Kisfiús anyukák, akiknek 7 hónapos babái nincsenek még 7 kg, nagy baj?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
hat az attol fugg !pl.mennyi volt a szuletesi sulya?a vedono, dr mit mondanak?szoptatsz meg?
2010. jan. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 6hós1hetes,6400gramm,de 35hétre született 2700grammal,amit már 3hósan megduplázott:)Megduplázta már a születési súlyát?6hónapos korig kell elérni a szül.súly dupláját,aztán csökken a súlygyarapodás.Nálunk most 1hónap alatt20grammot hízott.Dokinő szerint teljesen jó,hisz már izeg-mozog,forgolódik:)1évesen kell a kislányoknak 9-10kg-nak lenni.
2010. jan. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2-dik vagyok,barátnőm kisfia most 6kg,6hósan.
2010. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyéves fiam 7,5 kg. Semmi baja. Miért lenne baj?
2010. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem csak 11 hónaposan duplázta a születési súlyát! 4 kg feletti súllyal születtek, egy évesen 9 kg körül voltak. Makk egészségesek! Ezt csak a fél éves kori súlyduplázásra írtam, ami 3 kg körüli születésnél igaz lehet.
2010. jan. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 es fel hosan 6.7kg,anyatejes,3.25kg-al született,3hosan duplazott.de legkesöbb felevesen illik duplazni
2010. jan. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az én babám duplázott fél éves korára. amúgy 3090g-mal született. most 6900g körül van a súlya
2010. jan. 26. 10:13
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, ő is anyatejes baba. 5 és fél hónapos koráig csak azt kapott, most is még 4-5 -ször szopik.
2010. jan. 26. 10:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én nagyobbik fiam 6 hónaposan volt 8 kiló, aztán beteg lett (hányásos-hasmenéses fajta baci vagy vírus), kórházban voltunk hónapokig, annyira a falhoz verte a betegség. 1 évesen alig érte el a hetet, de az orvosunk nem aggódott érte, mert szépen fejlődött amúgy. Ma is irtó vékony, pedig átlagosan eszik. Ő egyébként 10 hónapos koráig csak szopott, a betegség miatt nem tudtuk elkezdeni a hozzátáplálást.
2010. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a babád mosolyog,bőre szép,látszik rajta az egészség akkor ne a kilókkal foglalkozz!az én dokim folyton riogat hogy nem megfelelő a súlya-de nem érdekel.folyamatosan minden hónapban hízott.2770 gr.-mal született.fél éves korára megduplázta a súlyát de egy évesen nem háromszorozta meg amiért a dokinő kiakadt.most 13 hós 8 kiló de mindenki többnek látja.izmos gyerkőc.12 hós koráig cicizett éjt nappalá téve,a kajákat csak nyámnyogta és ki-ki köpte.most jött el az az idő hogy szépen eszik,igaz ehetne többet is de sebaj(éjjel még kéri a cicit).én szép formásnak látom és kicsapong az egészségtől.a súlygörbével akasztanak ki de az sem érdekel.mint ahogy már írtam minden hónapban hizogat és számomra ez a lényeg.nálatok sincs semmi baj!!!!!!!csak az érdekeljen hogy hizogason!
2010. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!