Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy (kunert) babakocsi hány...

Egy (kunert) babakocsi hány kis lúrkót bír ki?

Figyelt kérdés
Többgyerekesek kérlek írjatok, ti hány babakocsit "fogyasztottatok" el.
2010. jan. 23. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Hauck volt,egy jogger,simán elbírta a 2 gyereket.(Az egyik benne ült, a másik állt a kocsi és a tolókar közé bebújva a vázon.)Aztán az ikrekkel egy Babywelt,az pedig elbírta a hármat,sőt,ha akart volna hanyattesni tőle, a négyet is elbírta volna.:)
2010. jan. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez kimaradt:A Hauck annyira strapabíró volt,-és jó állapotban maradt-h bár használtan vettem,miután már nem kellett,ugyanannyiért el tudtam adni,mint amennyiért vettük.Az ikerkocsimnak is csak a huzata ment szét,a váz tökéletes állapotban maradt.

De hozzáteszem,én szeretem a batár,harciszekér:)) babakocsikat,sosem kísérleteztem kis nyüzüge esernyőkocsikkal.:))

2010. jan. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2010. jan. 23. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerre csak egyet :-D
2010. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek ilyen kocsijuk van, használtan vették, már 1 éve nyúzzák, és még jó lesz a testvérnek is...
2010. jan. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!