Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós és ujra eszik éjjel!...

15 hós és ujra eszik éjjel! Ennyire bekavar a fogzás?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kezdte...fél éves korától simán átaludta az Éjszakát,de ahogy beindultak a rágófogak, teljesen megzavarodott. Ha felül jött, csak kanalazott, éjjel evett tápit meg este, akkor is keveset, nappal SEMMIT nem ivott, persze a kanalas kaja mennyiség fele volt a szokásosnál, ha alul jött a fog, (2nap szünet után), akkor meg csak tápit evett, de egy étkezés kimaradt, mint most is, képes 100 táppal lefeküdni. Ami nem is érdekelne, ha nem keltene fel éjfélkor enni, majd hajnal5-6 közöt ujra. Ennyire megbojgatta a fogzás? Visszaáll a régi rend? Nagyon kezdek fáradni... Ingerült vagyok az ébresztgetéseitől. Hagyjam nyöszörögni éjfélkor, hátha megérti, lefekvéskor eszünk, nem éjjel?
2010. jan. 22. 21:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, de sok okos ember van itt! Minden baba más! Éheztesd éjjel,amikor nappal is alig eszik? Neked amikor fáj a fogad, jól esik enni? A babák nem gépek. Mi azért vagyunk, hogy ellássuk őket. Az én kislányom 14 hónapos koráig evett éjjel 3-kor is tápszert. Aztán egyszercsak magától leszokott róla. Most neki is jönnek a rágófogai, és újra kel éjjelente (16 hós) sőt néha nem is hajlandó visszaaludni csak közöttünk. Gyorsan megetetjük, mert az alvás mindannyiunk számára fontos és alszunk tovább. Majd leszokik a kelésről megint, ha kijöttek a fogai. Én nem vagyok mazochista, de ameddig szüksége van az éjjeli evésre, addig kap enni és kész.
2010. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!