Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós és ujra eszik éjjel!...

15 hós és ujra eszik éjjel! Ennyire bekavar a fogzás?

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kezdte...fél éves korától simán átaludta az Éjszakát,de ahogy beindultak a rágófogak, teljesen megzavarodott. Ha felül jött, csak kanalazott, éjjel evett tápit meg este, akkor is keveset, nappal SEMMIT nem ivott, persze a kanalas kaja mennyiség fele volt a szokásosnál, ha alul jött a fog, (2nap szünet után), akkor meg csak tápit evett, de egy étkezés kimaradt, mint most is, képes 100 táppal lefeküdni. Ami nem is érdekelne, ha nem keltene fel éjfélkor enni, majd hajnal5-6 közöt ujra. Ennyire megbojgatta a fogzás? Visszaáll a régi rend? Nagyon kezdek fáradni... Ingerült vagyok az ébresztgetéseitől. Hagyjam nyöszörögni éjfélkor, hátha megérti, lefekvéskor eszünk, nem éjjel?
2010. jan. 22. 21:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most jön alul a 4. Rágófog, rohadt dagadt az inye és rág, tiszta nyál, szóval kínlódik nagyon.
2010. jan. 22. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem adsz neki tápszer helyett este rendes ételt,amit rághat is?Másfél évesen már nem kellene tápszer neki.Ha este jóllakik ,éjjel nem éhes.És nem kell etetned,hagy egy kicsit sír.Így hozzászokik az éjszakai evéshez.
2010. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jajj, adnék én, minden nap próbálom, de ő nem fogad el semmi felnőtt ételt! Tápi, főzelék és gyümölcs, néha tejpép, joghurt. Mást nem eszik, ha fejreállok , akkor se! Darabos ételtől még mindig öklendezik, jobb esetben el is hánnya magát, majd rettentően megijed és sír...
2010. jan. 22. 22:17
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért eszik éjjel, mert estefelé aligvfogad el valamit, délutántól szinte semmit. Az megoldás, ha éjjel éheztetem? Csak az a baj, hogy 10 percenként kér, hív, és én sem alszom meg ő sem, és nem birom sokáig, reggelig biztosan nem!
2010. jan. 22. 22:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha egy éjszaka nem adsz neki, akkor másnap napközben már éhes lesz, és akkor eszik, nem éjjel.

Enni meg adj puhára fözz zöldségfélét, de ne kanállal. hanem hagyd, hogy kézzel rakosgassa a szájába. Ennyi idösen már mindent meg tud rágni egy gyerek, ha akar.

2010. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
H
2010. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ok, ma éheztetem éjjel. Ma sem alszunk, frankó lesz:( ha nyöszörög, nem kap, várok mig ordit:( megpróbálom a zöldségeket kanál nélkül, próbáltam multkor, 2 napig nem evett inkább....csak sírt.
2010. jan. 22. 23:00
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs,elment egy h betű.Szval ha éhes,adj neki.Az én fiam 20 hónapos,a fogzás óta felkel enni(8 hónapos koráig végig aludta az éjszakát).Én inkább megetetem,mert úgy kb.10 percet vagyunk fenn,különben meg egész éjjel nem aludnánk.A gyerekorvos szerint se aggódjak,adjak enni és kész.Ő is tápszeres,mert a junior tejtől(meg a normál túrótól,és joghurttól) hasmenése volt.És mindegy,h mit adtam vacsorára(főzelék,kenyér+felvágott)-természetesen fürdés után akkor is megitta a tápszert-minden esetben felkelt enni.Most tejpépet vacsorázik,utána 240 ml tápszert iszik,és kb.3 körül megint megiszik jó adagot(280 ml).Majd leszokik róla.
2010. jan. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Az első válaszolónak üzenném,h a 15 hónapos baba nem másfél éves!A 18 hónapos a másfél éves.És ebben a korban nagyon sokat számít 3 hónap!Neked kedves kérdező:NE hagyd nyöszörögni,abból nem fogja megérteni!
2010. jan. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egyik éjjel teát adtam tápi helyett, olyan ideges lett, hogy fél órát üvöltött... Amugy eszik és alszik tovább. Asszem ma akkor azt csinálom, hogy 120 tápot adok 240 helyett, hogy birja reggelig, de ne éjjel tömje magát. Azért tápis, mert ekcémás vagyok és ő is, a tehéntej még nem jöhet szóba. Jajj, tiszta idegölő, mindig van amin tökölök, valami mindig zavar és idegesit...tiszta depis tudok ilyen dolgokon lenni, ez a keltegetés nagymértékben hozzájárul, meg a nappali idegbaj, amiért rázza a fejét, hogy NEM KELL!
2010. jan. 22. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!