Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok venni ilyen triciklit?

Hol tudok venni ilyen triciklit?

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm!


2010. jan. 22. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
en is kivancsi lennek.milyen arba vannakezeka biciglik?
2010. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez szerintem hasonló,nekem nagyon tetszik.

2010. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen hasonlóak,ua a gyártó,de nekem pontosan az kellene amit belinkeltem:(!A tescoban olyan 20.000Ft körül volt,de itt veszprémben nincs....esetleg máshol?..és nekem nagyon kellene:)!A kisfiam szülinapjára szeretném.
2010. jan. 22. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

hát ez sem 100%,de 90:)

2010. jan. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi bababoltban vettük.13ezerért. hasonló mint a képen van. majd később le lehet szerelni róla a dolgokat és sima kis bicikli lesz belőle.
2010. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Tőle lejárt ugyan , de nem vették meg.Írj neki a kérdések válaszokon keresztűl:)

2010. jan. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Közbe látom ,hogy eladta:(De azt írta másoknak,hogy február elején kap megint.

Nem tudom tesz-veszezel-e ezért én megtartom a linket,hátha érdekel később,megkértem szóljon ha kap,:)Igaz nem tudom neked mikorra kellene, de ha írj az még nem kerül semmibe:)))))))/utolsó/

2010. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj=ír:)
2010. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,főleg neked kedves utolsó:),de ma elutaztunk szekszárdra és mondtam a férjemnek hogy nézzük meg a tescoban, és VOLT:))))!!!Ugyhogy megoldódott a problémám:)!Még egyszer köszönöm!
2010. jan. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!