Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák, fürdetés közben...

Fiús anyukák, fürdetés közben sikerül nektek hátrahúzni a pici kukiján a bőrt? Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Én akkor nem tudom neki hátrahúzni mikor a vízben van, csak mikor már kiveszem. Az orvos mondta hogy a vízben csináljam, de annyira csúszik hogy nem megy, ezen kívül nem is "merev" neki. Nem tudom hogy megfogni, annyira mocorog. Most 1 éves, pár hónapja teljesen hátra lehetett neki húzni (akkor is szárazon), most egy picit letapadt és nem hagyja hogy csináljam még vízen kívül sem. Ti hogy csináljátok, ha nem hagyja?
2010. jan. 22. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 14 hónapos,még egyszer nem sikerült teljesen hátra húzni,de majd szépen lassan....a mód amivel zavartalanul hozzáférek a kukihoz,hogy fürdés után lefektetem az ágyra,leülök mellé és a hónom alá veszem a kis testét,úgy hogy csak a lábaival kell harcolnom,de ha apukája leköti a figyelmét egészen jól megy.
2010. jan. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor te is a vízből kijövet csinálod. Egyébként nem azért kell ezt a vízben végezni, hogy amint felhúzod kijöjjön onnan a sok "piszok"?
2010. jan. 22. 19:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért kell vízben, hogy ki is mosd neki. Én vízbe csinálom, 11 hósomnak.Játszik, és közben. Igaz nehéz, mert csúszik, meg pici neki, de sikerülni szokott.
2010. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ma már majdnem teljesen sikerült.1 éves.hátraszoktam fektetni.közben játszik valamivel,hátrahúzom ovatosan és közben figyelem őt,mert azt tanácsolta a védőnő,hogy addig kell húzni amig ő úgy nem érzi,hogy már kellemetlen neki.ma már szinte teljesen le ment,de nem erőltetem.szárazon is megcsinálom ugyanezt.
2010. jan. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok...a kádban csak meghúzogatom neki a kukiját,lazán,mert amúgy az én kezemből is kicsusszan.Azt tanácsolta a védőnénink hogy fürdés után mikor kiázott a bőre.Gondolom ez az idő haladtával,ha már szépen felcsúszik a bőr a kukin,az se baj ha szárazon csináljuk.Nem?
2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát nekem a vízben egyáltalán nem sikerül felhúzni neki, és mikor már kiveszem a vízből, akkor sem nagyon hagyja. Nem tudom mi lesz:((
2010. jan. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!